.

نماینده ولی فقیه در استان البرز:

جبهه استکبار از خط مقاومت سیلی سختی خورده است

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: اقداماتی چون معرفی قدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل، نشان از سیلی سختی است که جبهه استکبار از خط مقاومت و بیداری اسلامی خورده است.

1397/2/26 چهارشنبه

به گزارش ستاد خبری کنفرانس بین المللی افق نو، آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار جمعی از میهمانان خارجی ششمین کنفرانس بین المللی افق نو اظهار کرد: امروز، توجه بسیاری از اندیشمندان و آزاداندیشان جهان به‌سوی واقعیت اهداف صهیونیسم و جنایات این رژیم تروریستی معطوف شده است.
وی افزود: متاسفانه تاکنون راهبردها و سیاست‌های استعماری دولت آمریکا به‌عنوان حامی و پشتیبان اصلی صهیونیست‌ها، هنوز موردتوجه و کنکاش جدی قرار نگرفته است.
نماینده ولی فقیه در استان البرز بیان کرد: هولوکاست آمریکایی، یعنی کشتار سرخپوست‌های بومی آمریکا در ابتدای تأسیس این دولت یا حقیقت تصمیماتی چون بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی، یکی از زمینه‌هایی است که فارغ از مسئله صهیونیسم و حواشی آن، می‌تواند به‌عنوان موضوع پژوهش‌ها در حوزه‌ی سبک زندگی و تفکر آمریکایی، موردتوجه قرار گیرد.
وی ابراز کرد: بنیان‌های لرزان تمدن غرب، در حال فروریختن است و تغییر موضع جبهه استکبار از حالت تهاجمی به وضعیت دفاعی، گواه روشن این مدعاست.
آیت الله حسینی همدانی خاطرنشان کرد: اقداماتی چون معرفی قدس به‌عنوان پایتخت اسراییل، نشان از سیلی سختی است که جبهه استکبار از خط مقاومت و بیداری اسلامی خورده و هزینه‌های بالایی که دشمنان برای مقابله با فرهنگ اسلامی انجام می‌دهند، بیانگر عمق نگرانی و احساس خطر آن‌ها از هژمونی اسلام و انتقال فرهنگ انقلابی ایران به جوامع غربی است.
وی با بیان اینکه آمریکا و کشورهای استعماری، در طول سالیان، صدمات بسیاری بر مردم سایر کشورها وارد آورده اند، گفت: ارتباط مؤثر آزاداندیشان کشورهای مختلف، بخصوص خبرنگارانی که بیش از سایرین از حقیقت اخبار و واقعیت‌های سانسور شده مطلع هستند؛ می‌تواند زمینه‌ساز به وجود آمدن اجماعی بین‌المللی شود که با ایجاد موج مطالبه گری و گفتمان سازی در سطح ملل مختلف، مستکبرین را وادار به پاسخگویی کند.
امام‌جمعه کرج با اشاره به ناآشنایی جوامع غربی با تعالیم راستین اسلامی و تلاش دولت‌ها برای وارونه جلوه دادن معارف اسلامی، اظهار داشت: هر یک از متفکرین و چهره‌های آزاداندیش جهان، به‌واسطه ارتباط و شناختی که از فرهنگ حاکم بر جامعه‌ی خوددارند، می‌توانند، به شکل مؤثری حقیقت اسلام و انقلاب اسلامی را برای جامعه‌ی خود بیان کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
ریشه جنگ‌افروزی سردمداران آمریکا را باید در دین‌شان جستجو کرد
 رهبران مسیحی نسبت به موضوع قدس عکس‌العمل قاطعی نشان دهند
بیشتر صاحبان رسانه‌های خبری جهان صهیونیستی هستند
همکاری عربستان با رژیم صهیونیستی به ضررش تمام خواهد شد
آمریکا می‌ترسد که دیگر نتواند ابرقدرت جهان باشد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.