.

ظهر امروز صورت گرفت

دیدار دو نفر از میهمانان خارجی کنفرانس افق نو با نماینده ولی فقیه در البرز

دو نفر از میهمانان کنفرانس بین المللی افق نو از کشورهای فرانسه و ایتالیا ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج دیدار و گفتگو کردند.

1397/2/26 چهارشنبه

به گزارش ستاد خبری کنفرانس بین المللی افق نو، پپه اسکوبار روزنامه‌نگار و فعال حقوق بشر از کشور فرانسه و سباستین کاپوتو، خبرنگار اهل کشور ایتالیا از میهمانان کنفرانس بین‌المللی افق نو با نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار، آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج از برگزارکنندگان کنفرانس بین المللی افق نو با موضوع «قدس، پایتخت همیشگی فلسطین» قدردانی کرد.
پپه اسکوبار روزنامه‌نگار و فعال حقوق بشر از کشور فرانسه و سباستین کاپوتو، خبرنگار اهل کشور ایتالیا از میهمانان کنفرانس بین‌المللی افق نو در جریان سفر به استان البرز، ضمن دیدار با دانشجویان و اساتید دانشگاه، در جلسات تخصصی با موضوع جنایت های رژیم صهیونیستی حضور پیدا خواهند کرد.
ششمین دوره همایش بین‌المللی «افق نو» با حضور 60 شخصیت برجسته از 22 کشور جهان، فعالان ضدصهیونیستی و ده‌ها نفر از شخصیت‌های سیاسی، دانشگاهی و رسانه‌ای ایران از روز شنبه هفته جاری به مدت سه روز در مشهد مقدس برگزار شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.