.

کارشناس خاورمیانه از آلمان:

قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی به شدت رو به افول است

کارشناس خاورمیانه از آلمان با بیان اینکه قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی به شدت رو به افول است، گفت: در آینده شاهد خواهیم بود که سیطره آمریکا بر کشورها به آرامی کنار می‌رود.

1397/2/26 چهارشنبه

به گزارش ستاد خبری ششمین کنفرانس بین المللی افق نو، یورگن کائن کولبل در همایش «قدس پایتخت همیشگی فلسطین» که به همت شبکه جوانان رضوی با حضور میهمانان کنفرانس بین المللی افق نو در شیراز برگزار شد، اظهار کرد: جنگ هایی که در سوریه و فلسطین اتفاق افتاده، یک چالش اساسی برای مدرنیته است؛ آمریکا سعی می کند که همه کشورها را در کنترل و قدرت خوش در آورد.
وی با بیان اینکه در آینده شاهد دموکراسی بیشتری به واسطه رخدادهای کنونی خواهیم بود، افزود: تئوری جهانی شدن از بین رفته است چرا که با ورود بازیگران جدیدی مانند ترکیه و ایران به عرصه های بین المللی، شاهد ایجاد دنیای جدیدی هستیم.
کارشناس خاورمیانه از آلمان تصریح کرد: زمانی جمهوری فدرال در قسمت شرقی آلمان تحت سیطره کمونیست بود، اما دیدیم که سیستم کمونیستی در پایان دهه 80 و 90 بدون هیچ گونه درگیری از هم پاشید و الان دیگر وجود ندارد.
وی بیان کرد: صهیونیست ها سعی داشتند اتفاقاتی که در فلسطین می افتد را مخفی نگاه دارند چرا که در سازمان ملل و دادگاه های جنایی قدرت و نفوذ داشتند اما روش است که با تمام این خفقان ها همه مردم دنیا می دانند که طرف خوب و بد ماجرا کیست.
کولبل اظهار کرد: اکنون آمریکا و اسرائیل قسمت مجرم قضیه هستند، متاسفانه واضح و آشکار کارهای خود را انجام می دهند و هیچ ابایی از جنگ داخلی و کشتن فلسطینیان بخاطر انتقال سفارت ندارند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
ریشه جنگ‌افروزی سردمداران آمریکا را باید در دین‌شان جستجو کرد
 رهبران مسیحی نسبت به موضوع قدس عکس‌العمل قاطعی نشان دهند
بیشتر صاحبان رسانه‌های خبری جهان صهیونیستی هستند
همکاری عربستان با رژیم صهیونیستی به ضررش تمام خواهد شد
آمریکا می‌ترسد که دیگر نتواند ابرقدرت جهان باشد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.