.

در ایام ماه مبارک رمضان؛

26 کانون خادمیاری تخصصی در خراسان شمالی افتتاح می‌شود

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان 26 کانون خادمیاری تخصصی در استان افتتاح می‌شود.

1397/2/30 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، محمد اکبرزاده کانون‌های خادمیاری آستان قدس رضوی را یک کانال ارتباطی با مردم به ویژه محرومان و نیازمندان دانست و گفت: در ایام ماه مبارک رمضان 26 کانون خادمیاری تخصصی همچون کانون‌های خادمیاری هنری، خانواده، حقوقی، تشکل‌بانوان، قرآنی، روحانیون، خیران و نیکوکاران، اردوهای جهادی، سلامت، کارآفرینی و ...... در استان افتتاح خواهد شد.
وی اظهار داشت: با راه اندازی و سازماندهی خادمیاران در این کانون‌ها تلاش می‌کنیم تا بهتر و تخصصی‌تر به محرومان و نیازمندان استان خدمت‌رسانی کنیم.
اکبرزاده به سایر برنامه‌های نمایندگی آستان قدس در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: افطاری دادن یکی از سنت‌های حسنه این ماه پرخیر و برکت است، از این رو به همت خادمیاران رضوی و خیران هر شب سفره‌های ساده افطاری در مناطق حاشیه شهر و مساجد مناطق محروم برپا می‌شود.
وی به توزیع سبد غذایی بین محرومان روزه‌دار اشاره و تصریح کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 2 هزار و 600 بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته یک میلیون و 300 هزار ریال و 2 هزار و 400 بسته غذایی به ارزش هر بسته 500 هزار ریال تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی عنوان کرد: این سبدهای غذایی اقلامی همچون برنج، روغن، حبوبات، ماکارانی و ... را شامل می‌شود.
اکبرزاده برپایی محافل قرآنی را یکی دیگر از برنامه‌های فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی دانست و اظهار داشت: به همت خادمیاران رضوی محفل جزء‌خوانی قرآن کریم ویژه عموم علاقه‌مندان هر روز از ساعت 15 الی 17 در امامزاده سید عباس بجنورد برگزار می‌شود. این محفل قرآنی به صورت زنده از شبکه خراسان شمالی پخش می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
نشست توجیهی خادمیاران رضوی در کرمانشاه برگزار شد
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در پاکدشت افتتاح شد
خادم‌یاری رضوی فرصتی مغتنم برای شاعران کشور است
جشن یلدا با حضور دانش‌آموزان نخبه محروم عشایر در یاسوج برگزار می‌شود
سی و یکمین دوره آزمون خادمیاری در یزد برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.