.

مدیر مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی خبر داد؛

برگزاری 10 کارگاه آموزشی مهدالرضا در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد

مدیر مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: 10 کارگاه آموزشی مهدالرضا در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد از سوی مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

1397/2/31 دوشنبه

حجت‌الاسلام سید مسعود میریان در گفتگو با آستان نیوز با اشاره به اینکه نمایشگاه قرآن و عترت از 1 تا 10 خردادماه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود، بیان کرد:‌ مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه حضور فعالی خواهد داشت و دستاوردهای خود را در بخش‌های آموزشی به نمایش خواهد گذاشت.
مدیر مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی ادامه داد: در این نمایشگاه نمونه‌ای از فعالیت‌های مهدالرضا که توسط مرکز قرآن کریم در سراسر کشور اجرا می‌شود، معرفی خواهد شد.
وی افزود:‌ در سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد 10 کارگاه آموزشی مهدالرضا را در بخش‌های مختلف اجرا خواهیم کرد.
حجت‌الاسلام میریان عنوان کرد: یکی از این کارگاه‌های آموزشی، تدریس قرآن به روش قصه و بازی است که شامل حروف و ترکیب حروف و کلمه خوانی آیات با لحن عربی می‌شود.
مدیر مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: احادیث کاربردی با موضوعات اخلاقی قابل‌درک برای کودکان،‌ آموزش روخوانی قرآن کریم ویژه کودکان، حفظ سوره‌های کوچک قرآن، ‌نمایش‌های دینی،‌ بازی‌هایی از جنس مفاهیم قرآنی،‌ نیایش با خداوند،‌ ساخت کاردستی ، سفال سازی و قصه‌گویی قرآنی ازجمله کارگاه‌های دیگری هستند که در سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد برگزار می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.