.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین خبر داد؛

5 هزار نیازمند محروم قزوینی در ماه مبارک رمضان اطعام می‌شوند

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین از اطعام 5 هزار محروم و نیازمند این استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

1397/3/2 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، علی نبیئی با بیان این خبر ابراز کرد: نمایندگی آستان قدس رضوی به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه‌ها و خدمات متنوعی را ویژه محرومان و نیازمندان تدارک و برنامه‌ریزی کرده است.
وی با بیان اینکه با همکاری و مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین و نیک اندیشان سفره‌های اطعام رضوی ویژه ایتام و خانواده‌های محروم و نیازمند در استان پهن می‌شود، عنوان کرد: پیش‌بینی کرده‌ایم در این ماه بابرکت بیش از 3 هزار یتیم و 2 هزار خانواده محروم و نیازمند اطعام شوند.
نبیئی به توزیع بسته‌های ارزاقی اشاره کرد و گفت: در نظر داریم تا با مشارکت نمایندگی، کمک و همراهی خیران قریب به یک هزار بسته ارزاقی شامل برنج، حبوبات، روغن، خرما، گوشت و .... بین خانواده‌های محروم در استان توزیع کنیم.
وی عیادت از بیماران را یکی دیگر از فعالیت‌های خادمیاران رضوی در ایام این ماه مبارک معرفی و اظهار کرد: به مناسبت این ماه پر خیر و برکت خادمیاران رضوی از 120 بیمار سرطانی زیر 12 سال عیادت و علاوه بر دلجویی از خانواده‌هایشان کارت هدیه نیز به آنها اهدا کردند.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین تصریح کرد: به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) برنامه‌های متنوع فرهنگی و جشن به همت خادمیاران رضوی در استان برگزار خواهد شد. همچنین در نظر داریم تا در سه روز پایان ماه مبارک رمضان مراسم اعتکاف را در چندین مسجد استان برگزار کنیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
700 بسته غذایی بین محرومان استان آذربایجان غربی توزیع می‌شود
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به محرومان بجنوردی توسط خادمیاران سلامت رضوی
توزیع 1000 بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان محروم استان آذربایجان غربی
5 هزار پرس غذا بین عزادارن رضوی استان قزوین توزیع شد
حمایت آستان قدس رضوی از 230 بیمار بی‌بضاعت استان آذربایجان غربی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.