.

در ایام ماه مبارک رمضان؛

4 هزار روزه‌دار محروم استان مازندران اطعام می‌شوند

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران گفت: در ایام ماه مبارک رمضان بیش از 4 هزار محروم و نیازمند استان از سفره‌های افطار رضوی بهره‌مند می‌شوند.

1397/3/5 شنبه

به گزارش آستان نیوز، محمد اسماعیل امامزاده یکی از جلوه‌های زیبای احسان در ماه مبارک رمضان را اطعام و افطاری‌ دادن دانست و ابراز کرد: به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان و کمک خیران و نیکوکاران سفره‌های افطاری با نام امام علی بن موسی الرضا(ع) در مناطق محروم شهرهای ساری، نکاح، سیمرغ، بابل، فریدون‌کنار و محمودآباد نور برپا می‌شود.
وی با بیان اینکه خانواده‌های محروم، نیازمند و ایتام میهمان سفره‌های افطاری خواهند بود، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کنیم در این ماه بابرکت بیش از 4 هزار نفر از سفره های اطعام رضوی بهره‌مند شوند.
امامزاده به برنامه‌های فرهنگی در این ایام اشاره کرد و گفت: قبل از اطعام افطاری‌ها، برنامه‌های فرهنگی متنوعی همچون تلاوت قرآن کریم با حضور قاریان و مرتلات برتر و سخنرانی برگزار می‌شود. همچنین در این مراسم رابطان دفاتر نمایندگی‌ در شهرستان‌ها گزارشی پیرامون برنامه‌ها، خدمات و فعالیت‌ نمایندگی‌ آستان قدس در رفع محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان ارائه می‌کنند.
وی توزیع ارزاق و بسته‌های غذایی را یکی دیگر از برنامه‌های این نمایندگی در ایام ماه مبارک رمضان برشمرد و بیان کرد: بیش از 5 هزار سبد کالا به ارزش هر سبد یک میلیون و 400 هزار ریال توسط خادمیاران رضوی جمع‌آوری و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان توزیع خواهد شد.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران بیان کرد: این سبدهای غذایی شامل مواد اولیه همچون برنج، روغن، گوشت، حبوبات، مارانی، خرما و .. است.
وی با بیان اینکه به همت معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی 300 کارت حمایتی برای بیماران محروم و صعب العلاج زیر 12 سال به دفتر نمایندگی تحویل داده شده است، گفت: توزیع این کارت‌ها در چند مرحله و قبل از ماه مبارک رمضان شروع شد. تعداد 60 کارت باقیمانده نیز در ماه مبارک رمضان به خانواده‌های نیازمندی که از قبل شناسایی شده‌اند، اهدا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.