.

به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛

هفتمین دوره اردوی طلبه جوان و بصیرت سیاسی برگزار می‌شود

هفتمین دوره اردوی طلبه جوان و بصیرت سیاسی دانشگاه علوم اسلامی رضوی به همت دفتر مطالعات تاریخ و اندیشه این دانشگاه برگزار می‌شود.

1397/3/20 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، هفتمین دوره اردوی طلبه جوان و بصیرت دانشگاه علوم اسلامی رضوی، با حضور اساتید و صاحب نظران مطرح کشوری به مدت 9 روز از تاریخ 17 تیرماه تا 25 تیرماه سال جاری به همراه ویژه برنامه‌های متفاوت با محوریت علمی - پژوهشی در تهران برگزار می‌شود.
فعالان عرصه فرهنگی – سیاسی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با در نظر گرفتن سرفصل‌های تعیین شده و ماهیت علمی – پژوهشی این دوره، باید با آمادگی مطالعاتی در این اردو شرکت کنند.
علاقه‌مندان برای ثبت نام اولیه می‌توانند تا پنجشنبه 31 خرداد ماه از ساعت 10:30 تا 13 به دفتر مطالعات تاریخ و اندیشه سیاسی این دانشگاه به صورت حضوری مراجعه و یا با شماره‌های 09389630940 و09035202878 تماس حاصل کنند.
گفتنی است؛ هفتمین دوره اردوی طلبه جوان و بصیرت سیاسی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با یادبود دانشجوی شهید مهدی اثنی عشری برگزار می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
معرفت و بصیرت را از امام رضا(ع) بخواهیم
  • 1397/5/22 دوشنبه آیت‌الله صدیقی: معرفت و بصیرت را از امام رضا(ع) بخواهیم
    امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه معرفت و بصیرت گوهری است که باید آن را از امام رضا(ع) خواست، گفت: بسیاری از عرفای عالم و اهل باطن در حرم رضوی از امام رضا(ع) معرفت کسب کردند و در سیر و سلوک خویش به مراتب غیر قابل توصیفی رسیدند.
تقویت قوه عقل موجب بصیرت انسان می‎شود
نهمین آزمون دکتری تخصصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد
خطیب توانا می‌تواند در برابر هجمه‌های فضای مجازی بایستد
رئیس دانشگاه امام حسین(ع) با جانشین رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی دیدار کرد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.