.

به مناسبت روز جهاد کشاورزی؛

نمايشگاه كتاب و نرم‌افزار «كشاورزي اساس توسعه و پيشرفت» در کتابخانه امام رضا(ع) بیرجند برگزار می‌شود

نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار «کشاورزی اساس توسعه و پیشرفت» به مناسبت 27 خرداد ماه روز جهاد کشاورزی در کتابخانه امام رضا(ع) بیرجند برگزار می‌شود.

1397/3/22 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، رییس کتابخانه امام رضا(ع) بیرجند با بیان این مطلب گفت: در این نمایشگاه که از 21 تا 27 خرداد ماه براي بازديد علاقه‌مندان داير است، منتخبی از آثار با رویکرد مدیریت در کشاورزی و زمینه‌های پیشرفت این فعالیت اقتصادی به نمایش گذاشته شده است.
خسروی به منابع موجود در این نمایشگاه پیرامون موضوعات روز کشاورزی اشاره داشت و گفت: مديريت كشاورزی، بنيان‌ها و تحول فعاليت‌ها در ترويج كشاورزی، كشاورزی پايدار در مناطق معتدل، اقتصاد توسعه كشاورزی، ترويج كشاورزی، مديريت روستايی، هوا و اقليم‌شناسي در كشاورزی، ترويج كشاورزی بر بستر فرهنگ اسلامي، كشاورزی برای توسعه، جامعه‌شناسی كشاورزی و برنامه‌ريزی توسعه روستايی برخی از منابعی است که در این نمایشگاه برای بازدید عموم قرار گرفته است.
وی همچنین مقالات تخصصي كشاورزی، سازگاری با خشكسالی، مجموعه نرم‌افزارهای تخصصی كشاورزی، آموزش كشت بادام، پرورش مركبات، فيلم و نرم‌افزار پرورش گردو، بيماري‌ها و علف‌های هرز يونجه و حبوبات: آفات و بيماري‌ها را منتخبی از نرم‌افزارهای موجود در این نمایشگاه عنوان کرد.
خسروی در ادامه گفت: کتابخانه امام رضا(ع) بیرجند یکی از کتابخانه‌های زیرمجموعه سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی است و با برخورداری از افزون بر 51 هزار و 400 نسخه کتاب چاپی، نزدیک به شش هزار و 2000 منبع دیداری و شنیداری و 25 عنوان نشریه و بخش‌های مختلف مطالعاتی به مراجعان کتاب‌دوست، خدمات‌رسانی می‌کند.
گفتنی است این کتابخانه دارای بخش‌های مختلف از جمله تالار مطالعه قفسه باز، تالار مطبوعات، واحد امانت کتاب و منابع دیداری و شنیداری واحد اینترنت و … ویژه آقایان و بانوان است که همه روزه جز ایام تعطیل از 7:15 الی19:30به مراجعان خدمات ارائه می‌کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.