.

در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان؛

30 هزار وعده افطار بین نیازمندان قزوینی توزیع می‌شود

سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین از توزیع 30 هزار وعده افطاری و غذای گرم بین نیازمندن، ایتام و مناطق محروم در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان خبر داد.

1397/3/23 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، علی نبینی با بیان این خبر ابراز کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در راستای ترویج فرهنگ حسنه افطاری دادن، 30 هزار وعده غذای گرم را با کمک خیران و نیکوکاران بین محرومین و نیازمندان استان توزیع می‌کند.
وی توجه به محرومین و نیازمندان را یکی از مهم ترین رسالت های نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین دانست و گفت: در این ماه بابرکت 3 هزار بسته ارزاق غذایی با همکاری و مشارکت کانون های خادمیاری بین نیازمندان، ایتام در مناطق محروم در شهرستان های قزوین، آوج، بوئین زهرا، تاکستان، البرز، آبیک، اقبالیه، الموت غربی و شرقی و طارم توزیع شده است.
نبیئی اظهار داشت: بسته‌های ارزاقی توزیع شده شامل مواد غذایی مورد نیاز خانوار همچون برنج، روغن، حبوبات، ماکارانی و سویا بوده است.
سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون 24 هزار افطاری و غذای گرم در 18 نقطه استان توزیع شده است، عنوان کرد: هدف از اجرای این طرح توزیع غذای گرم، کمک به ارتقاء سلامت و رفع سوء تغذیه به محرومان بوده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.