.

در طول ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

بهره‌مندی 50000 زائر خردسال از ویژه نامه «کبوتران حرم»

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: در طول ماه مبارک رمضان تعداد 50 هزار نفر از زائران خردسال امام رضا(ع) از ویژه نامه فرهنگی «کبوتران حرم» بهره مند شدند.

1397/3/23 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سید جلال حسینی اظهار کرد: به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای آشنایی نسل جوان با ارزش های دینی و حکمت ماه مبارک رمضان مجله کبوتران حرم تهیه و در برنامه‌های فرهنگی حرم مطهر رضوی در بین کودکان زائر توزیع شد.
وی افزود: مجله «کبوتران حرم» در قالب‌های جذاب و متناسب با نیازهای کودکان همچون نقاشی، شعر، جدول، مسابقه و داستان در اختیار زائران خردسال امام هشتم(ع) قرار گرفت.
حسینی خاطرنشان کرد: نویسنده این ویژه‌نامه با بیان مطالبی در خصوص برکات ماه مبارک رمضان به زبان ساده و کودکانه سعی کرده بخشی از حکمت‌های نهفته در روزه داری را برای کودکان زائر حرم مطهر رضوی ارائه دهد.
وی افزود: بیان موضوعاتی همچون «سحری»، «اولین روزه کله گنجشکی»، «بازی با کلمات»، «تقویم رمضان»، «داستان های تصویری»، «ما و قرآن» و «ویژگی‌های سوره قدر» و «عید همه مبارک» از جمله عناوین ارائه شده در مجله کبوتران حرم ویژه ماه رمضان است.
حسینی گفت: مسابقه و سرگرمی از دیگر عناوینی است که در این مجموعه گنجانده شده و سوالات این مسابقه از متن همین ویژه نامه طراحی شده است که کودکان 7 تا 11سال می توانند با تکمیل پاسخنامه در این مسابقه فرهنگی شرکت کنند و از جوایز متبرک آستان قدس رضوی بهره مند شوند.
یادآور می شود؛ محصولات فرهنگی متعددی در قالب های مختلف از جمله کتاب به مناسبت های مختلف از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تولید و به زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) اهدا می شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
50000 مجله «کبوتران حرم» در میان زائران خردسال بارگاه منور امام رضا(ع) توزیع شد
مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» ویژه کودکان در حرم رضوی برگزار می‌شود
مجله «کبوتران حرم» ویژه سالروز رحلت امام خمینی(ره) منتشر شد
آثار ماه میهمانی خدا در مجله «کبوتران حرم» تبیین شد
برگزاری مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» در بارگاه منور امام رضا(ع)
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.