.

مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد:

آمادگی کامل پایگاه‌های اورژانس حرم مطهر رضوی در عید فطر

مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آمادگی کامل پایگاه‌های اورژانس حرم مطهر امام هشتم(ع) برای برگزاری نماز عید سعید فطر خبر داد.

1397/3/24 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، دکتر ناصر سرگلزایی به حضور گسترده مردم خداجوی مشهد و زائران دور و نزدیک در مراسم نماز عید فطر حرم مطهر رضوی اشاره و بیان کرد: به منظور ایجاد امنیت پزشکی و حفظ سلامتی نمازگزاران و فراهم کردن آرامش خاطر آن‌ها، تعداد پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی و نیروهای مستقر در پایگاه‌های حرم مطهر افزایش یافته است.
وی گفت: پنج پایگاه فوریت‌های پزشکی سیار در کنار هشت پایگاه فوریت‌های پزشکی ثابت و دائمی تا پایان مراسم نماز عید فطر در صحن‌ها و رواق‌های مختلف حرم مطهر امام رضا(ع) به مراجعان خدمات‌رسانی می‌کند.
سرگلزایی اضافه کرد: نیروهای مستقر در پایگاه‌های ثابت و شبانه‌روزی اورژانس صحن و سرای رضوی مانند پایگاه‌های صحن انقلاب اسلامی، صحن جمهوری اسلامی، صحن جامع رضوی، صحن آزادی، رواق حاتم‌خانی و... نیز در طول برگزاری مراسم دو برابر خواهد شد.
وی با اشاره به همکاری خادمین سلامت رضوی در مرکز مجهز فوریت‌های پزشکی صحن هدایت حرم مطهر ابراز کرد: این مرکز شبانه‌روزی نیز همچون دیگر پایگاه‌های ثابت اورژانس با تقویت تعداد نیروها، آماده میزبانی از زائران و مجاوران در طول برپایی نماز عید فطر است.
مدیر عامل مؤسسه خدمات درمانی آستان قدس رضوی افزود: این مرکز با برخورداری از هشت تخت بستری و ویژه اقدامات پزشکی CPR، پزشک متخصص طب اورژانس و همچنین آمبولانس جهت اعزام بیماران به بیمارستان‌های سطح شهر در صورت نیاز، پذیرای خواهران و برادران در دو بخش مجزای درمانی است.
وی گفت: دارالشفاء امام رضا(ع) نیز با تقویت نیروهای بخش پرستاری و فعال بودن برخی بخش‌ها مانند آزمایشگاه برای ارائه خدمات اورژانسی و بخش پزشکان عمومی، آماده خدمات‌رسانی به مراجعان بیمار در روز عید فطر است.
سرگلزایی تصریح کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی این مؤسسه درمانی از طریق تماس با شماره‌ داخلی 2424 و شماره‌ عمومی 32002424، در تمام ساعات شبانه‌روز به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی خدمت می‌کند تا آنان با خیالی آسوده به زیارت بپردازند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
آغاز ارائه خدمات پزشکی از راه دور در مرکز اورژانس حرم مطهر رضوی
افزایش پایگاه‌های اورژانس حرم مطهر رضوی در ایام نوروز
خدمات ویژه دارالشفای امام(ع) در روزهای نوروز
خدمت رسانی بر اساس استانداردهای جهانی
  • 1392/12/22 پنجشنبه خدمت رسانی بر اساس استانداردهای جهانی
    هدف از انجام اقدامات سریع و به هنگام اورژانسی، دادن اطمینان خاطر به زائران و مجاوران علی بن موسی الرضا(ع) است که در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر مناسبتی از سال، کادری مجرب و تجهیزات درمانی پیشرفته مشکلات اورژانسی آن‌ها را حل نموده تا زیارتی توأم با آرامش داشته باشند.
خدمت‌رسانی 29 پایگاه اورژانس در حرم مطهر رضوی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.