.

به همت اداره پاسخگویی به سوالات دینی صورت می‏‌گیرد؛

برپایی 6 ایستگاه پاسخگویی به سوالات شرعی ویژه عید فطر در حرم رضوی

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر 6 ایستگاه پاسخگویی به سوالات شرعی در حرم رضوی برپا می‏‌شود.

1397/3/24 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام مهدی حسن‎زاده هدف از برپایی ایستگاه‌‏های پاسخگویی به سوالات شرعی را پاسخگویی سریع به زائران اعلام و اظهار کرد: این ایستگاه‌‏ها روز عید فطر از ساعت 6 صبح تا 9 در باب الهادی(ع)، باب الرضا(ع)، باب الجواد(ع) و ... دایر است و زائران می‏‌توانند سوالات خود را از کارشناسان حاضر به سهولت بپرسند.
وی ادامه داد: طبق تجربه سال‏های گذشته از شب قبل از عید سعید فطر سوالات عموم زائران و مجاوران درباره فطریه و کفاره است و در روز عید فطر این سوالات بیشتر می‏شود، لذا با برپایی این ایستگاه‏‌ها سعی کردیم تا زائران به راحتی به پاسخ سوالات خود برسند.
این کارشناس مسئول عنوان کرد: افزون بر این ایستگاه‏‌ها سامانه 32020 و دفاتر پاسخگویی به صورت شبانه روزی فعال است و در شب و روز عید سعید فطر به سوالات شرعی زائران پاسخ می‏دهد.
وی ادامه داد: از دو روز گذشته سعی شده تا تمام برنامه‌‏های بیان احکام اعم از بین الصلاتین، بیان 20 دقیقه‌‏ای و فقه و زندگی با موضوع فطریه، کفاره و نماز عید فطر برگزار شود و این روند تا دو روز بعد از عید نیز ادامه خواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.