.

مدیر امور خدمه حرم مطهر رضوی خبر داد؛

آمادگی 10000 خادم برای ارائه خدمت در روز عید سعید فطر

مدیر امور خدمه حرم مطهر رضوی گفت: در روز عید سعید فطر 10 هزار خادم به صورت کشیک و فوق العاده آماده خدمت به نمازگزاران و زائران خواهند بود.

1397/3/24 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، محمد توکلی در گفت و گو با خبرنگار ما تصریح کرد: در این روز خدام بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) از ساعت 4 و نیم بامداد دسته بندی شده و هر یک مسئولیتی را برعهده دارند، نظم‌دهی، تعیین مسیر تردد و باز نگه داشتن آن‌ها و ارائه خدمات رفاهی و نظافتی از فعالیت‌هایی است که در این عید عزیز توسط خدام بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) انجام خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: همچون دیگر مراسم ویژه حرم مطهر رضوی همه سطوح اماکن متبرکه با 350 هزار مترمربع فرش توسط خادمان فرش حرم مطهر رضوی مفروش خواهد شد.
وی در ادامه گفت: در روز عید سعید فطر همه نیروها بسیج و فراخوان عمومی شده اند که از ساعت 4 و نیم صبح در حرم مطهر رضوی حضور یافته و تا پایان مراسم به ارائه خدمت می‌پردازند. همچنین 250 هزار بسته پذیرایی تاکنون برای نمازگزاران عید سعید فطر آماده‌سازی شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
جشن عید سعید فطر در حرم امام رضا(ع) برگزار می‌شود
 عید سعید فطر روز شرافت رسول‌الله(ص) و امت اسلام است
برگزاری جشن عید سعید فطر در حرم رضوی
  • 1396/4/3 شنبه برگزاری جشن عید سعید فطر در حرم رضوی
    معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری ویژه برنامه‎های جشن عید سعید فطر در روزهای 5، 6 و 7 تیرماه با سخنرانی کارشناسان و مدیحه‌سرایی مداحان اهل بیت(ع) در صحن جامع حرم رضوی خبر داد.
اقامه نماز عید سعید فطر در حرم رضوی به امامت آیت‌الله علم‌الهدی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.