.

تولیت آستان قدس رضوی:

افزایش قدرت مقاومت و پیشرفت کشور نیازمند همدلی، انسجام و وحدت است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: افزایش قدرت مقاومت و پیشرفت کشور نیازمند همدلی، همکاری، انسجام و وحدت هستیم.

1397/4/11 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه برای افزایش قدرت مقاومت و پیشرفت کشور نیازمند همدلی، همکاری، انسجام و وحدت هستیم، خاطرنشان کرد: سلایق مختلف سیاسی باید وجود داشته باشد، اما جامعه در برابر دشمن باید آهنگ واحدی داشته باشد و چند قطبی نشود. جامعه چند قطبی به نفع هیچ کس نیست.
وی در ادامه مهمترین مأموریت آستان قدس رضوی در محضر عالم آل محمد(ص) را ارتقای فرهنگ و بینش جامعه معرفی کرد.
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به برکات مختلف توسعه فرهنگ زیارت در جامعه، خاطرنشان کرد: فرهنگ زیارت در ابعاد مختلف برکات مادی و معنوی برای جامعه دارد و به همین علت مورد هجوم دشمنان هم قرار گرفته است، ما در آستان قدس رضوی بر زائر محوری و تسهیل امر زیارت تأکید ویژه داریم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: یکی از مأموریت‌های جدید آستان قدس رضوی خدمت به محرومان و مستضعفان است که در کنار سایر نهادها، سعی کرده‌ایم ما هم باری در این زمینه به دوش بکشیم.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تصریح کرد: مهترین وظیفه معاونت امداد مستضعفان در آستان قدس رضوی، توانمندسازی محرومان است که با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و بخش‌های دیگر فعالیت‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.