.

آشنایی فرانسوی زبانان با نهضت علمی امام صادق(ع) در هفته‌نامه «ژرفای آفتاب»

همزمان با شهادت امام جعفر صادق عليه السلام هفته‌نامه «ژرفای آفتاب» با موضوع نهضت علمی امام صادق(ع) برای فرانسوی زبانان در فضای مجازی منتشر شد.

1397/4/19 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، اداره ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع)، هفته‌نامه فرهنگی- اجتماعی ژرفای آفتاب را در زمینه نیازهای دینی و مذهبی مسلمانان فرانسوی‌زبان‌ سراسر جهان منتشر کرد.
این شماره از مجله هفتگی ژرفای آفتاب به مسائلی همچون آشنایی با معارف اسلام و اهل بیت(ع)، پاسخگویی به نیازها و شبهات آنان، ارتباط گسترده با خيل مشتاقان و تشنگان معارف أهل بيت عليهم السلام در سطوح مختلف به ويژه نخبگان و فرهيختگان جهان تشيع و جهان اسلام، گفت‌وگوهای بین مذهبی و تقریب مذاهب برای استفاده فرانسوی ‌زبان‌های مسلمان و غیر مسلمان پرداخته است.
عناوین مطالب این شماره از هفته نامه شامل «نهضت علمی امام صادق علیه السلام»، «بررسی مفهوم تقوا از منظر قرآن»، «واقعیت اعمال در روز قیامت»، «پاسخ به پرسش‌های اجتماعی»، «شکوه و جلال معماری حرم»، «معرفی کتاب با موضوع امام صادق علیه السلام» و فرازهایی از زیارت امام صادق علیه‌السلام است.
چهل و دومین شماره هفته نامه ژرفای آفتاب شامل مقاله‌، مسابقه و مطالب متنوع مذهبي و فرهنگي با محوریت قرآن و سیره ائمه در13صفحه منتشر شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
انتشار مجله اکترونیکی ژرفای آفتاب به 5 زبان زنده دنیا
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.