.

برگزاری مراسم جشن ازدواج ۱۲ زوج لبنانی در حرم مطهر رضوی

به همت اداره زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی مراسم جشن ازدواج ۱۲زوج لبنانی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

1397/4/20 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، زوج‌های جوان لبنانی که فصل مشترک زندگی خود را در جوار بارگاه منور رضوی آغاز کردند، پس از جاری شدن خطبه عقد برای عرض ارادت به پابوسی امام رضا(ع) مشرف شدند.
یکی از این زوج‌های جوان مراسم ازدواج خود در جوار مضجع منور امام رئوف(ع) را باشکوه‌ترین لحظه زندگی عنوان کرد و گفت: 15 سال از آخرین تشرف من به مشهد مقدس می‌گذرد و در همان سفر از حضرت درخواست کردم تا سفر بعدی به اتفاق همسرم مشرف شوم.
علی عبدالله افزود: بعد از مدتی خواسته خود را فراموش کردم و اکنون بسیار خوشحال هستم که حضرت رضا(ع) دوستداران و زائران خود را فراموش نمی‌کند و همگان می‌توانند به این خوان بابرکت دعوت شوند.
وی ضمن قدردانی از توجه و تکریم خادمان این بارگاه مقدس تأکید کرد: ابتدا از خداوند و سپس از همه افرادی که زمینه این تشرف را فراهم آوردند سپاسگذارم و بابت این مراسم ازدواج از آستان قدس رضوی تشکر و قدردانی می‌کنم.
«رنیم وهبی» نیز که برای نخستین بار به حرم حضرت رضا(ع) مشرف می‌شود، گفت: هیچ وقت فکر نمی‌کردم مراسم عقد به این مبارکی در حرم مطهر رضوی داشته باشم، آرزویم این بود که عقدی باشکوه به وکالت امام رئوف و اتاق عقدی به بزرگی حرم مطهر داشته باشم.
وی بیان کرد: لحظه‌ای که عقد ما جاری شد آرزو کردم که دوباره توفیق زیارت حضرت رضا(ع) نصیبمان شود و از خود حضرت خواستم که این زیارت را برایمان تکرار کنند.
گفتنی است؛ این مراسم که از سری برنامه‌های «همسفرتا بهشت» ویژه زوج‌های غیر ایرانی است، در رواق دارالرحمه حرم مطهر رضوی برگزار شد.
در این برنامه پس از سخنرانی در خصوص اهمیت ازدواج و حقوق زن و شوهر مداحان به مدیحه سرایی پرداختند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
زوج های جوان با بهره گیری از الگوهای دینی بنای محکمی را برای خودشان بسازند
سلسله همایش‌های «همسفر تا بهشت» با حضور 36 هزار زوج جوان
دو همسفر در راه خوشبختی
دومین همایش‌ «همسفر تا بهشت» در حرم مطهر رضوی برگزار شد
نکات کلیدی زندگی مشترک در «همسفر تا بهشت»
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.