.

همزمان با ایام دهه کرامت منتشر می‌شود

اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ و معارف رضوی در دو ویژه نامه آستانه و زائرانه «حرم»

همزمان با ایام دهه کرامت اطلاع رسانی برنامه‌ها و خدمات حرم مطهر رضوی و همچنین ترویج فرهنگ و معارف رضوی در قالب دو ویژه نامه «آستانه» و «زائرانه» منتشر خواهد شد.

1397/4/20 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، همزمان با ایام دهه کرامت و همچون سال‌های گذشته، نشریه حرم در قالب ویژه نامه‌های آستانه و زائرانه به همت معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی به اطلاع رسانی می‌پردازد.
ویژه¬نامه‌های روزانه دهه کرامت امسال در قالب‌هایی حرفه‌ای‌تر و با بهره‌مندی از ظرفیت‌های نویسندگان و قصه‌نویسان در سطح ملی به انتقال مؤثرتر و هنری‌تر مفاهیم رضوی به مخاطبان می‌پردازد.
آستانه و زائرانه حرم با شمارگان چهار هزار نسخه و در قطع 25 در 35 با کاغذ تحریر 80 گرمی به همراه ویژه‌نامه‌هایی به زبان‌های اردو و عربی به صورت یک روز در میان در همان قطع و با شمارگان 1000 نسخه منتشر می‌شود.
از ویژگی‌های برجسته ویژه‌نامه‌های امسال می‌توان از انتشار یک داستان دنباله‌دار از قصه‌نویس برجسته کشور و دبیر جایزه قلم زرین در سال‌های گذشته یاد کرد که سیر تحولات تاریخ زندگی از دستگیری و شهادت امام موسی کاظم «علیه‌السلام» تا آمدن امام رضا «علیه‌السلام» به خراسان و سپس سفر خواهر بزرگوارشان حضرت معصومه «سلام الله علیها» از مدینه به قم را به تصویر می‌کشد.
سرمقاله، بخش فضای مجازی با تأکید بر تولیدات مرتبط، بریده کتاب با تأکید بر مناسبت‌های ایام، گزارش‌ها و مصاحبه‌هایی درباره تولید ملی و شعار سال، خدمات آستان قدس رضوی به محرومان و حاشیه‌نشینان با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب نیز از بخش‌های ویژه نشریات امسال است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
انتشار 44 هزار نسخه ویژه نامه حرم در ایام دهه کرامت
اولین ویژه نامه دهه کرامت نشریه «حرم» منتشر شد
معرفت‌افزایی نشریه «حرم» در سال 97 با رویکرد زائرمحوری
هفته‌نامه «حرم» برای اولین بار در 48 صفحه منتشر شد
انتشار 746 هزار نسخه نشریه حرم ویژه زائران و مجاوران بارگاه رضوی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.