.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی

یکصد و چهلمین مسابقه «خط حزب الله» در حرم رضوی برگزار می‌شود

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صد و چهلمین مسابقه فرهنگی «خط حزب الله» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

1397/4/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مسابقه فرهنگی خط حزب الله شماره 140 با رویکرد واکاوی به بن‌بست رسیدن ایده غرب‌گرایان طراحی و به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم امام هشتم(ع) برگزار می‌شود.
نشریه‌ خط حزب‌الله در سخن هفته‌ خود با عنوان «افشای خط غرب‌گرایان»به افشای خط رسانه‌ای جدیدی که این جریان آغاز کرده، پرداخته است.
در بخشی از این نشریه بیان شده است: از ابتدای انقلاب تا به امروز، کار شبکه غرب‌گرا در داخل کشور دقیقا همین است که مشاور کارتر بدان اشاره کرده بود. آن‌ها در هر دوره‌ای، با تمرکز بر سر موضوع یا موضوعاتی، بستر لازم برای دشمن جهت ایجاد فشار بیشتر به کشور در راستای پروژه‌ «تغییر نظام» را هموار می‌کنند. این جریان برای رسیدن به هدف خود این گونه وانمود می‌کنند که انقلاب «تب تند» جامعه است، شرایطی است «غیرنرمال و استثناء»، که مناسبات ملت و حکومت را به هم می‌ریزد، بنابراین باید از هر راهی بهره برد تا این تب را فرو نشاند و جامعه را به «حالت عادی و نرمال» برگرداند.
آخرین مهلت شرکت در یکصد و چهلمین مسابقه فرهنگی خط حزب الله 17مردادماه سال جاری است.
سوالات مسابقه فرهنگی خط حزب الله از یکصد و چهلمین شماره نشریه طراحی شده است و علاقمندان برای شرکت در این مسابقه فرهنگی می توانند پس از تکمیل پاسخنامه برگه مسابقه را به صندوق‌های مخصوص مستقر در کیوسک‌های راهنمای زائر بیندازند یا به صندوق پستی 351 - 91735 ارسال کنند.
قرعه کشی این مسابقه فرهنگی به صورت روزانه انجام می‌شود و نتیجه از طریق سامانه ذکر شده به اطلاع برندگان ابلاغ خواهد شد.
یادآور می‌شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، سی دی، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی در مناسبت های مختلف سال است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.