.

در نشست خبری یازدهمین دوره جشن‌های زیر سایه خورشید؛

محصولات متبرک اهدایی در جشن‌های «زیر سایه خورشید» رونمایی شدند

به همت مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی از محصولات متبرک اهدایی در جشن‌های «زیر سایه خورشید» رونمایی شد.

1397/4/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر عامل مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی در نشست خبری یازدهمین دوره جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید که با حضور جمعی از اصحاب رسانه در مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار شد، به معرفی محصولات متبرک اهدایی در جشن‌های زیر سایه خورشید پرداخت.
مجتبی مختاری مهم‌ترین شاخصه این محصولات را عامه‌پسند بودن معرفی و عنوان کرد: محصولات باید متناسب با پذیرش و نیاز مردم باشند، به همین منظور تلاش شده در محصولات اهدایی در این دوره از جشن‌های زیرسایه خورشید این ویژگی‌ها لحاظ شود.
وی پارچه سبز متبرک، حرز امام رضا(ع)، نبات و نمک متبرک، گلاب، گل‌های خشک شده معطر و... را برخی از این محصولات دانست و افزود: در جشن‌های زیر سایه خورشید امسال 3 میلیون محصول که در بسته‌بندی‌های متنوع و خاص تهیه شده در کشور توزیع می‌شوند.
مدیر عامل مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی همچنین از رونمایی سه عنوان کتاب خبر داد و خاطر نشان کرد: دو کتاب بر مبنای سفارشات حضرت رضا(ع) پیرامون توحید و زندگی توحیدی ویژه مخاطبان جوان و رمان جذاب «دعبل و زلفا»، کتاب‌هایی هستند که در دهه کرامت امسال در قالب مسابقه کتابخوانی، به مخاطبان ارائه می‌شوند.
مختاری با بیان اینکه در فضای مجازی نیز به صورت روزانه محصولات معرفتی توزیع خواهد شد، گفت: تولید تمام این محصولات از سفارش، طراحی و تولید برعهده مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی بوده و تلاش شده از ظرفیت جوانان متخصص برخی از مناطق محروم و حاشیه شهر نیز در این راستا استفاده شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
کاروان زیر سایه خورشید به اردبیل رسید
کاروان «زیر سایه خورشید» با استقبال گسترده مردم خطه کویر و تمدن وارد استان کرمان شد
«زیر سایه خورشید» تعظیم شعائر اسلامی است
کارون «زیر سایه خورشید» وارد اصفهان شد
اهدای مدال طلای قهرمان جهان به خانواده شهید مدافع حرم
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.