.

نخستین جلسه کارگروه مشترک دانشگاه رضوی و معاونت اماکن متبرکه آستان قدس برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه مشترک دانشگاه علوم اسلامی رضوی و معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی با هدف تقویت ارتباطات و تعاملات دو جانبه برگزار شد.

1397/4/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، در این جلسه نمایندگانی از طرف دانشگاه علوم اسلامی رضوی و معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی حضور پیدا کردند و در راستای بهره‌مندی از امکانات و ظرفیت‌های هر دو مجموعه با هدف تقویت ارتباطات و تعاملات دو جانبه، با یکدیگر به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.
بهره‌مندی خادمان و خادمیاران حضرت رضا(ع) از امکانات ورزشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، برپایی کلاس‌های آموزشی برای کارکنان معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی، برگزاری نماز جماعت برای زائران و مجاوران در صحن مدرسه میرزا جعفر به صورت مستمر از جمله مباحثی بود که در این کارگروه مطرح شد.
همچنین تقویت سیستم صوتی مدرسه میرزا جعفر و اتصال صوت حرم مطهر رضوی به صوت این مدرسه توسط معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی، برگزاری جلسات سخنرانی برای زائران فرهیخته حضرت رضا(ع) با حضور آیات عظام مکارم شیرازی، سبحانی و شبیری زنجانی در مسجد دانشگاه علوم اسلامی رضوی به صورت هفتگی و... مطالبی بود که در این جلسه مطرح و از سوی نمایندگان هر دو مجموعه مورد بحث قرار گرفت.
گفتنی است؛ این کارگروه مشترک به صورت دو هفته یک بار برای تعامل بیش از پیش میان دانشگاه علوم اسلامی رضوی و معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.