.

تولیت آستان قدس رضوی در نشست نمایندگان شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت:

ترسیم چشم‌انداز روشن وظیفه همه دست اندرکاران برای زنده‌ نگاه داشتن امید در جامعه است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: ترسیم چشم انداز روشن وظیفه همه دست اندرکاران است تا امید را در جامعه زنده کنند.

1397/4/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در نشست نمایندگان شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت در کشور با تأکید بر اینکه امروز حربه و فتنه دشمن ناامید کردن مردم است، خاطرنشان کرد: باید به برکت نام حضرت رضا(ع) کاری کنیم که امید در جامعه افزون شود، امید واقعی به آینده در جامعه بسیار مهم است، ترسیم چشم انداز روشن وظیفه همه دست اندرکاران است تا امید را در جامعه زنده کنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جشن‌های دهه کرامت باید تؤام با نشاط اجتماعی باشد، افزود: باید نشاط جامعه را افزون کنیم، زیرا جامعه با نشاط می‌تواند پیشرفته، متکامل، دارای اندیشه و حرکت روبه جلو باشد، جامعه خموده و بی‌نشاط، جامعه ایستا و متوقف است.
وی تصریح کرد: امروز گره‌گشایی از کار مردم یک وظیفه مهم، اساسی و محوری است. خدمت فقط در دستگاه‌های خدمت‌رسان خلاصه نمی‌شود، در این جشن‌ها باید فضایی ایجاد شود تا همه تلاش کنند که به نام حضرت رضا(ع) خدماتی صورت بگیرد و از زندگی مردم گره‌ها گشوده شود.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: پرداختن به شخصیت و سیره امام رضا(ع) هم می‌تواند انسجام ملی را تحکیم ببخشد و هم در انسجام امت اسلامی نقش ایفا کند و این گامی است که باید به صورت عملی و اجرایی راهکاری برایش پیدا کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.