.

همزمان با دهه کرامت رضوی صورت می‌گیرد؛

توزیع 40000 سبد غذایی توسط آستان قدس رضوی در بین محرومان کشور

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از توزیع 40 هزار سبد غذایی در بین محرومان سراسر کشور همزمان با دهه کرامت رضوی خبر داد.

1397/4/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی به خبرنگار ما گفت: در کنار سایر خدمات آستان قدس رضوی در حوزه محرومیت‌زدایی، به مناست دهه کرامت رضوی و ایام میلاد با سعادت حضرت رضا(ع)، 40 هزار سبد ارزاق غذایی در بین خانواده‌های نیازمند، مادران باردار محروم و خانواده‌های بی‌سرپرست سراسر کشور توزیع می‌شود.
وی افزود: ارزش مادی هر یک از سبدهای غذایی حدود 150 هزار تومان و شامل اقلامی نظیر برنج، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، روغن مایع، انواع حبوبات و ... است که در ایام دهه کرامت توسط خادمیاران رضوی در استان‌های مختلف کشور توزیع خواهد شد.
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی گفت: استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمانشاه، کرمان، هرمزگان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد جزو 13 استان محرومی هستند که در این آن‌ها سبدهای حمایت غذایی به صورت ویژه در بین محرومان و نیازمندان توزیع می‌شود.
خاکسار توزیع سبدهای غذایی را یکی از برنامه‌های آستان قدس رضوی معرفی کرد که به صورت مستمر هر سه ماه یک بار و در مناسبت‌هایی همچون عید نوروز، ماه مبارک رمضان، دهه کرامت و... با هدف حمایت غذایی از محرومان و نیازمندان کشور اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به مطالعاتی که در مورد شیوه توزیع این بسته‌های حمایتی در بین خانواده‌های نیازمند شده است، گفت: در توزیع بسته‌های ارزاق غذایی به خانواده‌های محرومی که مادر باردار یا فرزندان زیر دو سال داشته باشند، توجه ویژه شده و میزان آن نسبت به بسته‌های سایر خانواده‌ها 40 درصد بیشتر است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.