.

در سه ماه نخست سال 97 صورت گرفت؛

بهره‌مندی 294000 نفر از خدمات کتابخانه‌های موقوفه یزد و کرمان

294 هزار نفر در سه ماهه نخست سال 97 از خدمات کتابخانه‌های موقوفه آستان قدس رضوی در شهرهای یزد، کرمان، رفسنجان، راور و امین شهر انار بهره‌مند شدند.

1397/4/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر عامل سازمان موقوفات آستان قدس رضوی در یزد و کرمان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، کتابخانه مروج یزد با 583 هزار نفر بیشترین مراجعه کننده را داشته است.
رضا رضوی با بیان اینکه بیش از 81 هزار و 212 نفر در کتابخانه موقوفه یزد و کرمان عضویت دارند، افزود: کتابخانه مرتضوی رفسنجان با 25 هزار و 583 نفر دارای بیشترین عضو در بین کتابخانه‌های موقوفه این سازمان است.
وی ادامه داد: در کتابخانه‌های سازمان موقوفات آستان قدس رضوی در یزد و کرمان از جمله مرتضوی، مروج، امام علی بن موسی الرضا(ع)، جواد الائمه(ع)، امام رضا(ع)، هرندی و کتابخانه‌های سیار در یزد، رفسنجان و راور، 355 هزار و 85 جلد کتاب و 104 عنوان نشریه با موضوعات مختلف وجود دارد.
رضوی با اشاره به فعالیت یک ساله کتابخانه‌های سیار این سازمان عنوان کرد: سازمان موقوفات آستان قدس رضوی در یزد و کرمان توانسته 2 کتابخانه سیار در رفسنجان و راور و یک کتابخانه سیار اتوبوسی در یزد افتتاح کند که این کتابخانه‌ها هر کدام به تفکیک، روستاها و بخش‌های هر شهرستان از جمله روستاهای داوران، کریم آباد، هرمز آباد ، ناصریه، خورند، ده علی، ریحان، جلال آباد، فهرج و محمد آباد را تحت پوشش دارند.
وی ادامه داد: کتابخانه‌های سیار این سازمان با دارا بودن10 هزار جلد کتاب و 6 عنوان نشریه به 5 هزار نفر در مناطق محروم روستایی خدمات رسانی می‌کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بهره­ مندی یک میلیون نفر از خدمات کتابخانه‌های موقوفه یزد و کرمان
725000 نفر از خدمات کتابخانه‌های موقوفه یزد و کرمان بهره‌مند شدند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.