.

همزمان با دهه کرامت

مسابقه «شکوه رضوان» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری مسابقه فرهنگی «شکوه رضوان» در ایام دهه کرامت در حرم مطهر رضوی خبر داد.

1397/4/21 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سید جلال حسینی با بیان این خبر اظهار کرد: بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا(ع) مأمن و پناهگاه عاشقانی است که از سراسر ایران اسلامی و اقصی نقاط دنیا در آن گام می‌گذارند، بنابراین انتقال پیام‌های دینی در قالب‌های جذاب مانند مسابقه از شیوه‌های موثر کار فرهنگی محسوب می‌شود.
حسینی گفت: مسابقه فرهنگی مسابقه «شکوه رضوان» در ایام دهه کرامت رضوی به مدت دوازده روز برای سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی شده است و از روز شنبه 23 تیرماه تا روز چهارشبنه سوم مردادماه در حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: این مسابقه با رویکرد ارتقای سطح معرفتی مخاطبان از آموزه‌های رضوی، ایجاد شور و نشاط در سطح کشور، آشنایی با سبک زندگی رضوی، غنی‌سازی اوقات فراغت زائران امام هشتم(ع) و تبیین معارف رضوی طراحی و در ایام دهه کرامت اجرا می‌شود.
حسینی با اشاره به اینکه سوالات این مسابقه از ویژه‌نامه «شکوه رضوان» محصول تولیدی اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی تهیه شده است، گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه فرهنگی می‌توانند ویژه نامه «شکوه رضوان» را با حضور در برنامه‌های فرهنگی مذهبی حرم مطهر رضوی و یا مراجعه به کیوسک راهنمای زائر حرم مطهر تهیه و در این مسابقه فرهنگی شرکت کنند.
وی با بیان اینکه 8 کمک هزینه سفر زیارتی کربلای معلی، 88کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس از جمله جوایزی است که برای نفرات برتر این مسابقه پیش‌بینی شده است، ابراز کرد: هر شب به 8 نفر از برندگان این مسابقه به همراه خانواده جوایز فرهنگی و کارت دعوت مهمانسرای امام رضا(ع) اهدا می‌شود.
حسینی گفت: موضوعات مسابقه فرهنگی «شکوه رضوان» متمرکز بر فرهنگ رضوی در عرصه‌های مختلف است و قرعه‌کشی از بین پاسخ‌های صحیح و به صورت روزانه انجام می‌شود و نتیجه آن از طریق سامانه پیامکی 3000802222 به اطلاع برندگان خواهد رسید.
یادآور می‌شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، سی دی، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.