.

همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه(س)

دختران نیروهای خدماتی آستان قدس رضوی به حرم رضوی مشرف شدند

دختران نیروهای خدماتی و شرکتی آستان قدس رضوی همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) به حرم مطهر مشرف شدند.

1397/4/25 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی در حاشیه برگزاری مراسم تشرف دخترانه نیروهای خدماتی و شرکتی آستان قدس رضوی که در رواق شیخ حر عاملی حرم مطهر رضوی برگزار شد، عنوان کرد: در دهه کرامت رضوی امکان تشرف گروه‌ها و اقشار مختلف جامعه به حرم رضوی را تدارک دیده‌ایم که توجه به آن‌ها لازم و ضروری بوده و به عنوان اقشار آسیب پذیر جامعه محسوب می شود.
محمد توکلی اظهار کرد: یکی از گروه های فعال در اماکن متبرکه حریم حرم، نیروهای خدماتی و شرکتی در حوزه نظافت، مفروش سازی و... هستند که روزانه ۱۲ ساعت در حال خدمت‌رسانی مستقیم به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی هستند.
وی افزود: از آنجا که این نیروهای خدماتی امکان و فرصت همراهی با خانواده خود در اعیاد و جشن‌ها را ندارند، طی دو مرحله از تمامی آن‌ها دعوت به عمل آمده تا همراه با خانواده خود هدایای متبرک و فرهنگی را دریافت کرده و در ضیافت میهمانسرای حرم مطهر حضور یابند.
توکلی تصریح کرد: از سوی معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی برای اقشار دیگری مانند خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان که حق فراوانی بر گردن جامعه دارند، برنامه های فرهنگی ویژه‌ای در دهه کرامت رضوی تدارک دیده شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.