.

همراه با زائران خوزستانی دهه کرامت؛

کاروان‌ زائران پیاده بهبهانی با پرچم «نُصْرَتِی لَکُمْ مُعَدَّةٌ» به حرم رضوی مشرف شدند

همزمان با دهه کرامت رضوی کاروان‌ زائران پیاده‌ شهرستان بهبهان با همراهی زائران خوزستانی با پرچم « نُصْرَتِی لَکُمْ مُعَدَّةٌ» به زیارت حرم امام هشتم(ع) مشرف شدند.

1397/4/28 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز؛ جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان بهبهان طبق رسم چند ساله خود با سفر به شمال شرق کشور، این مسیر طولانی را پیاده طی کرده و صبح امروز در دهه کرامت وارد حرم مطهر رضوی شدند.
اعضای این کاروان که از متولیان آیین مذهبی «پیاده‌روی سالانه مردم شهرستان بهبهان تا قدمگاه امام رضا(ع)» هستند،با بیرق «نُصْرَتِی لَکُمْ مُعَدَّةٌ/ نصرت ما برای شما آماده است»؛ با حال و هوای خاص معنوی به روضه منوره رضوی پا گذاشتند.
این کاروان در انتها این آیین مذهبی به زیارت امام رضا(ع) مشرف شده و با همکاری معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی از سفره متبرک رضوی متنعم شدند.
شایان ذکر است شهرستان بهبهان، یکی از مسیرهای شناخته شده «جاده ولایت» به شمار می‌آید. مردم این شهرستان که همه از ارادتمندان و دلدادگان امام هشتم(ع) هستند، آیین‌های مختلف رضوی را در طول سال به جا می‌آورند؛ که مهم‌ترین آن، پیاده‌روی سالانه و ده‌ها هزار نفری تا قدم‌گاه متبرک حضرت رضا(ع) در 14 کیلومتری بهبهان است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.