.

ارتباط زنده رسانه‌ها با حرم رضوی از طریق 10 استودیوی ثابت و موقت

با همکاری مدیریت خبر و رسانه معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در ایام دهه کرامت، ارتباط زنده رسانه‌ها با حرم مطهر رضوی از طریق 10 استودیوی ثابت و موقت میسر شد.

1397/4/28 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، همزمان با ایام گرامیداشت دهه کرامت و استقرار تیم‌های رسانه‌‌ای سراسری و بین المللی ارتباط زنده شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی با حرم مطهر رضوی از طریق 10 استودیوی ثابت و موقت میسر شد.
به همت معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی سه استودیوی ثابت و 7 استودیوی موقت در نقاط مختلف حرم مطهر رضوی در اختیار رسانه‌های رادیویی و تلویزیونی قرار گرفت.
در ایام دهه کرامت بالغ بر 30 شبکه رادیویی و تلویزیونی استانی، سراسری و بین المللی مستقر در حرم مطهر رضوی، حدود 40 برنامه را علاوه بر ارتباط‌های زنده از طریق این استودیوها برای پخش از رسانه‌ها ارسال می‌کنند.
همچنین در دهه کرامت نزدیک به 300 نفر از اهالی رسانه‌ مستقر در حرم شامل کارگردانان، تهیه کنندگان، مجریان و گزارشگران، عوامل فنی، تصویر برداران، صدا برداران و... از فضای استودیوهای تدارک دیده شده بهره‌مند می‌شوند.
گفتنی است؛ پنج تیم حرفه‌ای نیز به صورت شبانه‌روزی تمامی رویدادهای آستان قدس رضوی را رصد کرده و متناسب با اقتضائات رسانه از آن‌ها برای تولید برنامه استفاده می کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.