.

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی خبرداد؛

عرضه 475 عنوان ادعیه، قرآن و کتاب‌های حوزه رضوی همراه با تخفیف 50 درصد

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی(به نشر) گفت: این انتشارات همزمان با ایام دهه کرامت، بیش از 475 عنوان ادعیه، قرآن و کتاب‌های حوزه رضوی را با تخفیف 10 تا 50 درصدی در فروشگاه‌های به‌نشر در سطح شهر و کشور عرضه می‌کند.

1397/4/29 جمعه

به گزارش آستان نیوز، حسین سعیدی با اعلام این خبر اظهار کرد: انتشارات آستان قدس رضوی به عنوان بزرگترین ناشر شرق کشور، در طرحی ویژه؛ به مناسبت فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع) و ایام دهه کرامت، نسبت به عرضه و فروش 75 عنوان قرآن و کتب ادعیه و 400 عنوان کتاب با موضوع فرهنگ و سیره رضوی با تخفیف 10 تا 50 درصدی اقدام کرده است.
وی با بیان اینکه "به‎نشر" همواره در مناسبت‌های مختلف در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه نسبت به ارائه کتاب با تخفیف‌های ویژه اقدام می‌کند، خاطرنشان کرد: ایام دهه کرامت رضوی، فرصت مناسبی برای ترویج سيره و فرهنگ اهل‌بيت(ع) و نهادينه ساختن سبك زندگي اسلامي با الهام‌گیری از آموزه‌هاي رضوي است که باید در این دهه مبارک به مسئله کتاب و کتابخوانی و ترویج مطالعه توجه داشت.
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی(به‌نشر) خاطرنشان کرد: این طرح ویژه، همزمان با آغاز ایام دهه کرامت در فروشگاه‌های پانزده‌گانه‌ مشهد و همچنین 15 نمایندگی فروش این انتشارات در سراسر کشور در حال اجرا است و تا پنجم مرداد ماه سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.