.

تولیت آستان قدس در دیدار اعضای کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی:

مجلس باید صدای مردم و بدنبال تأمین منافع ملت بدون ملاحظات جناحی باشد

تولیت آستان قدس رضوی گفت: مجلس و نمایندگان آن، واقعاً باید صدای مردم بوده و در عمل بدنبال تأمین منافع آنها بدون ملاحظه هیچ حزب و جناحی باشند.

1397/6/8 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای کمیسون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی و دغدغه معیشت بخش‌ زیادی از مردم را دچار مشکل کرده است، تصریح کرد: بنده به عنوان خادم حضرت امام رضا علیه‌السلام بی‌واسطه با مردم ارتباط دارم و مشکلات آنها را لمس می‌کنم، شما نمایندگان محترم نیز در حوزه‌های انتخابیه خود از نزدیک شاهد گلایه‌های مردم هستید. مجلس و نمایندگان آن، واقعاً باید صدای مردم بوده و در عمل بدنبال تامین منافع آنها بدون ملاحظه هیچ حزب و جناحی باشند.
عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: همه ارکان کشور برای حل مشکلات معیشتی مردم وظیفه دارند اما نقش اصلی برعهده دولت است. حجم اختیارات و امکاناتِ در اختیار دولت در عرصه اقتصاد بی‌بدیل است. حتی عملکرد بخش خصوصی نیز تابعی از سیاست‌ها و عملکرد دولت است.
وی با طرح این سؤال که چرا باید مردم هر روز شاهد تلاطم و آشفتگی در بازار باشند؟ افزود: توقع مردم و فعالان اقتصادی از دولت، تدوین یک نقشه راه جامع و با ثبات است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود رویکرد اقتصادی آستان قدس رضوی را توجه ویژه به سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی همچون صنعت دارو دانست که منافع آن مستقیماً برای مردم است.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: خود را موظف به فراهم کردن امکانات سفر به مشهد مقدس برای همه عزیزانی کرده‌ایم که به علت محرومیت و نداشتن توان مالی تاکنون توفیق زیارت حرم مطهر رضوی را نیافته‌اند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.