.

تولیت آستان قدس رضوی در برنامه زنده «آیینه خانه» از شبکه دوم سیما:

اشرافی‌گری، تسلیم مقابل ظالم، بی‌برنامگی و تنبلی خلاف سیره علوی است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: اشرافی‌گری، تسلیم مقابل ظالم و مصداق امروز آن آمریکا، بی‌برنامگی، تنبلی، درد مردم را نداشتن همه بر خلاف سیره علوی است.

1397/6/9 جمعه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در ویژه برنامه «آیینه خانه» شبکه دوم سیما که همزمان با عید سعید غدیر به طور مستقیم از حرم مطهر رضوی پخش شد، اظهار کرد: حکومت و نظام ما امروز جهتش را به طرف نظام تراز علوی تنظیم کرده است. بنابراین هیچ توجیهی ندارد که برخی افراد در مناصب مدیریتی روش و منشی خلاف سیره و حکومت علوی داشته باشند. اشرافی گری، تسلیم مقابل ظالم و مصداق امروز آن آمریکا، بی‌برنامگی، تنبلی، درد مردم را نداشتن همه بر خلاف سیره علوی است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: در نظام اسلامی تنها وجود امام عادل در رأس جامعه کافی نیست بلکه باید همه اجزاء جامعه و مدیران از عدالت برخوردار باشند تا جامعه طعم شیرین عدالت را بچشد.
وی ابراز کرد: امیرالمؤمنین(ع) با شجاعت و قاطعیت در مقابل خائنان به کشور و جامعه می‌ایستاد و در مقابل ناکثین، مارقین، انسان‌های خائن و فتنه‌گر ایستادگی می‌کرد اما در اوج مردم‌داری و توجه به بینوایان، مستضعفان و مستمندان بود.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تصریح کرد: هیچ موضوعی بعد از توحید به گستردگی و فراگیری عدالت در مفاهیم دینی ما نیست و امیرالمؤمنین(ع) جلوه تمام عیار عدالت است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.