.

با حضور مدیران رسانه‌ای آستان قدس رضوی،

ابعاد رسانه‌ای برپایی بیمارستان سیار رضوی اربعین در مسیر کربلا بررسی شد

ابعاد رسانه‌ای برپایی بیمارستان سیار بنیاد سلامت رضوی در ایام اربعین حسینی سال جاری در مسیر نجف به کربلا با حضور مدیران رسانه‌ای آستان قدس رضوی بررسی شد.

1397/6/18 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، صبح امروز در نشست مشترک بنیاد سلامت رضوی و مدیران رسانه‌ای آستان قدس رضوی که در جوار حرم مطهر رضوی برگزار شد، ابعاد رسانه‌ای برپایی بیمارستان سیار بنیاد سلامت رضوی در اربعین حسینی 97 بررسی شد.
در این نشست که با حضور احسان اکبری رئیس شورای راهبردی بیمارستان فوق تخصصی رضوی و رئیس بیمارستان سیار رضوی اربعین سال گذشته برگزار شد، مدیران رسانه‌ای آستان قدس رضوی به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پیرامون پوشش رسانه‌ای برپایی بیمارستان سیار سال جاری در مسیر زائران پیاده در مسیر نجف به کربلا پرداختند.
بنیاد سلامت رضوی خدمات پیشنهادی خود را در حوزه‌های مدیریت خبر و رسانه، مدیریت روابط عمومی و حوزه فضای مجازی(مؤسسه رسانه‌های نوین) در این نشست به مدیران حاضر ارائه کرد.
لزوم توجه به خدمت کریمانه در پرتوی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع)، پررنگ کردن حضور خادم‌یاران سلامت رضوی در این برنامه، بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی و رسانه‌های خارجی برای انعکاس برپایی این بیمارستان صحرایی و ...، از جمله نکاتی است که در این نشست بیان شد و مورد بررسی مدیران حاضر قرار گرفت.
همچنین فیلم کوتاهی از خدمات‌رسانی بیمارستان سیار رضوی در سال گذشته در مسیر نجف به کربلا نمایش داده شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.