.

معاون فنی و اجرایی شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی خبر داد:

مشارکت 70 درصدی آستان قدس رضوی در اجرای پروژه قطار سريع‌السير گلبهار-مشهد

معاون فنی و اجرایی شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی از مشارکت 70 درصدی آستان قدس رضوی در اجرای پروژه قطار سریع‌السیر برقی گلبهار-مشهد خبر داد.

1397/6/20 سه‌شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مبین رجبی معاون فنی و اجرایی شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی امروز سه شنبه 20 شهریورماه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی احداث ایستگاه قطار سريع‌السير برقی شهر جدید گلبهار که با حضور علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی، مسئولان عمرانی آستان قدس رضوی و جمعی از مدیران استانی در شهر گلبهار برگزار شد، با بیان اینکه ایستگاه متروی گلبهار و بخشی از گالری این مترو با اعتبار 1500 میلیارد ریال توسط شرکت مسکن و عمران قدس رضوی و شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی اجرایی خواهد شد، اظهار کرد: آستان قدس رضوی در اجرای پروژه قطار سريع‌السير برقي گلبهار-مشهد مشارکت 70 درصدی دارد.
وی افزود: این پروژه با هدف تسهیل در تردد و تشرف آسان ساکنان شهرستان‌های چناران و گلبهار به مشهد مقدس و حرم مطهر رضوی با مشارکت آستان قدس رضوی در دست اقدام است.
رجبی گفت: در خصوص موضوع تلاقی 4 کیلومتر از این پروژه با زمین‎های آستان قدس رضوی نیز این آستان کمال همکاری را داشته است تا به ساده ترین روش ابن زمین‌ها در اختیار این پروژه قرار گیرد تا منافع آن در نهایت به مردم و زائران بارگاه رضوی برسد.
معاون فنی و اجرایی شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی اظهار کرد: شرکت‌های آستان قدس رضوی با وجود همه مشکلات به وجود آمده در حوزه اقتصادی، با سرعت و کیفیت کامل این پروژه را به پیش خواهند برد تا خدمتی دیگر به زائران و مجاوران بارگاه مقدس امام علی بن موسی الرضا(ع) باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.