.

در نیمه نخست سال جاری؛

۱۴۰۰ خادم‌یار رضوی در استان فارس آموزش دیدند

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: در نیمه نخست سال جاری یک هزار و 400 خادمیار در این استان آموزش دیدند.

1397/6/21 چهارشنبه

جابر مهدی‌یار سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز از آموزش یک هزار و 400 خادمیار رضوی در نیمه نخست سال خبر داد و گفت: خادمیاران در این کلاس‌ها با عرصه‌های خدمت، آداب زیارت، احکام، آداب خدمتگزاری، حرم شناسی و امام رضا(ع) شناسی آشنا شدند.
وی با بیان اینکه تا کنون 3 هزار و 500 خادمیار رضوی در استان آموزش‌های اولیه و تکمیلی خادمیاری را دیدند، اظهار کرد: 2 هزار خادمیار دیگر نیز ثبت‌نام کردند و آماده آموزش هستند.
مهدی‌یار تصریح کرد: علاقه‌مندانی که تمایل دارند خادمیار رضوی شوند، می‌توانند با مراجعه به سایت آستان قدس رضوی ثبت نام و پس از تکمیل فرم در دوره نخست خادمیاران رضوی شرکت کنند.
وی در ادامه به سایر برنامه‌های نمایندگی آستان قدس رضوی در نیمه نخست سال جاری اشاره کرد و افزود: در این ایام 2 هزار و 620 زائر محروم و زیارت اولی در قالب 60 کاروان زیارتی به مشهدالرضا(ع) اعزام شدند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس با بیان اینکه نزدیک به 20 هزار بسته متبرک رضوی شامل نبات، نمک، برنج و عطر در استان توزیع شده است، خاطرنشان کرد: بیشترین توزیع بسته‌های متبرک در دهه کرامت انجام گرفته است.
وی توزیع 4 هزار و 300 بسته ارزاق در 4 مرحله، اعزام گروه‌های جهادی به 50 منطقه روستا و منطقه محروم، تربیت 260 مربی قرآنی مهدالرضا(ع)، اعزام خادمان به 29 شهرستان در دهه کرامت و برگزاری جشن‌های میلاد رضوی، برپایی دو نمایشگاه از آثار اهدایی استاد نعمتی به موزه آستان قدس رضوی، رونمایی از کتاب سید بغدادی با حضور اقشار مختلف مردم در دهه کرامت، تشکیل کارگروه‌های اندیشه‌ورز اقتصادی، فرهنگی و ... را از دیگر برنامه‌هایی دانست که به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان فارس در شش ماه نخست سال برگزار شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
نشست توجیهی خادمیاران رضوی در کرمانشاه برگزار شد
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در پاکدشت افتتاح شد
خادم‌یاری رضوی فرصتی مغتنم برای شاعران کشور است
جشن یلدا با حضور دانش‌آموزان نخبه محروم عشایر در یاسوج برگزار می‌شود
سی و یکمین دوره آزمون خادمیاری در یزد برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.