.

بیش از 3000 نفر در مسابقه فرهنگی «حاضران به غایبان برسانند» شرکت کردند

به میزبانی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی 3500 نفر از زائران بارگاه منور امام رضا(ع) در مسابقه فرهنگی «حاضران به غایبان برسانند» شرکت کردند.

1397/6/21 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مسابقه کتابخوانی «حاضران به غایبان برسانند» به همت اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی شده است که در طول ماه ذی الحجه 3500 نفر از زائران و مجاوران امام مهربانی‌ها در این مسابقه فرهنگی شرکت کردند.
مسابقه کتابخوانی «حاضران به غایبان برسانند» با رویکرد ارتقای سطح معرفتی زائران در زمینه امامت و ولایت به حق اهل بیت(ع) و انتقال پیام‌های تبعیت از ولایت اولیای الهی طراحی و در حرم مطهر رضوی در حال برگزاری است.
مخاطبان این مسابقه فرهنگی افراد بالای 12 سال هستند و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی www.razavi.ir  و یا با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی 3000802222 یکی از شرکت کنندگان این مسابقه فرهنگی باشند.
این مسابقه فرهنگی با پرسش‌های چهارگزینه‌ای و تشریحی از کتاب «حاضران به غایبان برسانند» تدوین شده و آخرین مهلت شرکت در مسابقه یک ماه پس از دریافت کتاب مذکور است، همچنین قرعه کشی مسابقه فرهنگی «حاضران به غایبان برسانند» به صورت روزانه انجام و نتیجه از طریق سامانه پیامکی به اطلاع برندگان می‌رسد.
یادآوری می شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، لوح فشرده، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت های مختلف اجرا می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.