.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس خبر داد:

اهدای نوشت‌افزار ایرانی به 28 هزار دانش‌آموز محروم استان فارس

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس از اهدای 28 هزار 200 بسته نوشت افزار ایرانی به دانش آموزان محروم این استان خبر داد.

1397/6/21 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، جابر مهدی‌یار با اعلام خبر اهدای لوازم التحریر 28 هزار و 200 بسته نوشت افزار ایرانی به دانش آموزان محروم استان فارس، گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آستانه فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید بسته‌های نوشت افزار ایرانی را با حمایت معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی میان دانش آموزان محروم استان فارس توزیع خواهد کرد.
مهدی یار در ادامه به راه‌اندازی مهدالرضاهای قرآنی اشاره و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تحصیلی جدید مهدالرضاهای قرآنی ویژه کودکان پیش دبستانی در 50 نقطه استان برگزار می‌شود که در آن 750 کودک معارف روح بخش کلام الله وحی را فرا می‌گیرند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس دوران کودکی را بهترین زمان برای تربیت انسان‌ دانست و افزود: آموزه‌های کودکی راهنمای ما در بزرگسالی است، انسان در این سن هر آنچه که بیاموزد در بزرگسالی طبق آن عمل می‌کند و چه خوب که ما از همان ابتدا فرزندان خود را قرآنی و محب اهل بیت(ع) تربیت کنیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.