.

توسط مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛

بررسی فرآیند‌های فرزندآوری و فرزند پروری در خانواده‌های ایرانی

سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی از برگزاری همایش «بررسی فرآیندهای فرزآوری و فرزندپروری در خانواده‌های ایرانی» خبر داد.

1397/6/21 چهارشنبه

فاطمه دژبرد سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز، با اشاره به برگزاری همایش «بررسی فرآیندهای فرزندآوری و فرزندپروری در خانواده‌های ایرانی» گفت: این همایش با حضور دکتر خزعلی رئیس شورای زنان کشور و عضو هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوقدانان، ویژه 500 نفر از زوج‌های جوان شرکت کننده در دوره‌های آموزشی زندگی به سبک رضوی تدارک دیده شده است.
وی، آشنایی با چرایی و اهمیت فرزند آوری، بررسی علل کاهش تمایل به فرزندآوری، تحلیل آسیب‌های فرزند نداشتن و تک فرزندی بر خانواده، آشنایی با ویژگی‌های همسران آماده برای پذیرفتن نقش والدی و ملزومات دوران بارداری، آشنایی با وظایف والدین در برابر فرزند و ترغیب به پذیرش مسئولیت‌های نقش والدی را از جمله محورهای مورد بررسی در این جلسه برشمرد.
سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی افزود: این همایش روز  پنج شنبه 22 شهریور ماه از ساعت 7 تا 19 در رواق شیخ حر عاملی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.