.

عرضه 15 درصد از سهام شرکت نطرین در فرابورس توسط کارگزاری رضوی

مدیرعامل شرکت کارگزاری رضوی از عرضه 15میلیون و 6 هزار و 450 سهم معادل 15 درصد از سهام شرکت عطرین نخ قم در نماد معاملاتی «نطرین» در بازار دوم فرابورس توسط این شرکت خبر داد.

1397/6/22 پنجشنبه

یوسف پاشانژاد در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: در حالی که بیش از 15 میلیون سهم نطرین برای عرضه در نظر گرفته شد، حجم تقاضاهای ثبت شده در سامانه معاملاتی از سوی خریداران حدود ۴۰ میلیون سهم بود.
وی ادامه داد: به این ترتیب هر سهم این شرکت به ارزش 4914 ریال در سقف دامنه قیمتی رقم خورد و با مشارکت ۱۳۸ هزار و 232 هزار نفری خریداران نیز به هر سهام‌دار حقوقی و حقیقی حداکثر 109 سهم اختصاص داده شد.
پاشانژاد با اشاره به خرید بخشی از سهام شرکت نطرین توسط کارگزاری رضوی گفت: در واقع شرکت کارگزاری رضوی علاوه بر اینکه مدیر این عرضه بود، به عنوان متعهد خرید، تعهد خرید 33.34 درصد از سهام نطرین در روز عرضه اولیه را داد.
مدیرعامل شرکت کارگزاری رضوی ادامه داد: موضوع فعالیت عطرین نخ قم بر اساس ماده 2 اساس‌نامه این شرکت شامل تولید انواع نخ، صادرات و واردات تمامی کالاهای مجاز بازرگانی، اخذ وام و تسهیلات ارزی و ریالی و ضمانت‌نامه‌ها، گشایش اعتبارات از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
١٢،٨١٣ میلیارد ریال توسط کارگزاری رضوی در بورس اوراق بهادار و فرابورس معامله شد
تقویت رقابت‌پذیری اقتصادی از طریق افتتاح شعب مختلف کارگزاری رضوی
استقرار تیم مبارزه با پولشویی در کارگزاری رضوی برای نظارت بر بازار
معامله 100 میلیون برگ سهام در کارگزاری بورس رضوی
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.