.

در ایام شهادت سرور و سالار شهیدان،

هیئت شباب الشمس میزبان عزاداری جوانان و نوجوانان مشهدی می‏‌شود

در ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هیئت شباب الشمس موسسه جوانان آستان قدس رضوی، میزبان عزاداری جوانان و نوجوانان از سراسر مشهد خواهد بود.

1397/6/23 جمعه

به گزارش آستان نیوز، به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی، نوجوانان و جوانان هیئت شباب الشمس در ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به مدت 5 شب در این هیئت به عزاداری خواهند پرداخت.
این هیئت به مدت 5 شب از جمعه 23 شهریور ماه لغایت سه‏‌شنبه 27 شهریور از ساعت 16:30 در محل حسینیه موسسه جوانان آستان قدس رضوی میزبان جوانان و نوجوان پسر مشهدی خواهد بود.
در این 5 شب، حجت الاسلام و المسلمین روح الله رضایی با موضوع زندگی آرام و پرهیجان به سخنرانی خواهد پرداخت و در پایان ذکر مصیبت و مراسم سینه‌‏زنی توسط مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) برگزار خواهد شد.
خادمی، میزبانی و مسئولیت‌‎های اجرایی در این هئیت‌‏ها به جهت افزایش روحیه مسئولیت‌پذیری پسران جوان و نوجوان برعهده خود آنها خواهد بود و موسسه جوانان آستان قدس رضوی آنها را در این راه پشتیبانی خواهد کرد.
هدف از ایجاد چنین هیئتی ایجاد بستری مناسب برای کشف استعدادها و رشد توانمندی‌های پسران نوجوان است و به جهت استمرار مداوم با مخاطبین خود این هیئت قرار است هر ماه یک بار به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی برنامه‎های مناسب این سنین را برگزار نماید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.