.

تولیت آستان قدس رضوی در جمع خادمیاران رضوی استان اصفهان:

همه باید به دولتمردان برای رفع مشکلات مردم کمک کنند

تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز همه باید کمک کنند تا باری از دوش مردم برداشته شود، همچنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید به دولتمردان و کسانی که در میدان کار و خدمت هستند، کمک کنیم.

1397/6/25 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در جمع خادمیاران رضوی استان اصفهان به جایگاه و اهمیت تلاش برای رفع مشکلات مردم اشاره و ابراز کرد: اگر کسی می‌خواهد رضای خدا را جلب کند باید دل مردم را شاد کند، آن هم نه با حرف‌های لحظه‌ای بلکه با تصمیم و اقدام درست گره از کار مردم بگشاید و این در سیره حضرت رضا(ع) است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز همه باید کمک کنند باری از دوش مردم برداشته شود، همچنانکه رهبر معظم انقلاب فرمودند باید به دولتمردان و کسانی که در میدان کار و خدمت هستند، کمک کنیم.
وی افزود: ما در آستان قدس رضوی با همه بخش‌های خدمت‌رسان در کشور همکاری داریم و این خدمات به نام یک بخش یا یک جایگاه نیست و متعلق به نظام اسلامی است، همه مأموریم در جهت گره گشایی از مشکلات زندگی مردم تلاش کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: راه حل مشکلات کشور اقتصادی است نه سیاسی، سراغ گرفتن از راه حل سیاسی برای مشکلات اقتصادی، آدرس غلط دادن و در واقع انحراف از حل مشکلات مردم است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.