.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛

برگزاری مسابقه فرهنگی «راهی است راه عشق» در حرم رضوی

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی مسابقه فرهنگی «راهی است راه عشق» در بارگاه منور امام هشتم(ع) برگزار می‌شود.

1397/7/1 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مسابقه فرهنگی«راهی است راه عشق» با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در طول ماه محرم الحرام در بین زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
سوالات این مسابقه فرهنگی برگرفته از کتاب «راهی است راه عشق است» است و افراد بالای 12سال می‌توانند با مطالعه مطالب ارائه شده در این کتاب در مسابقه فرهنگی شرکت کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی و محل برگزاری برنامه‌های فرهنگی حرم مطهر رضوی و دریافت کتاب «راهی است راه عشق» یکی از شرکت کنندگان این مسابقه فرهنگی باشند.
ارسال پاسخنامه به سامانه پیامکی 3000802222، مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامعه آستان قدس رضوی به نشانی:razavi.aqr.ir، پاسخ به سوالات در پاسخنامه و تحویل به صندوق‌های مخصوص مستقر در کیوسک‌های راهنمای زائر یا ارسال به وسیله پست از راه‌های ارسال پاسخنامه و شرکت در این مسابقه فرهنگی است.
آخرین مهلت شرکت در مسابقه فرهنگی«راهی است راه عشق» یک ماه پس از دریافت کتاب است و قرعه کشی از بین پاسخ‌های صحیح به صورت روزانه انجام و نتیجه آن از طریق سامانه پیامکی 3000802222 به اطلاع برندگان ابلاغ می‌شود.
یاد آوری می شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، لوح فشرده، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت های مختلف در اختیار زائران و مجاوران امام هشتم (ع) قرار می‌گیرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.