.

کارگاه فیلم‌سازی جشنواره فیلم مستند «پیاده تا بهشت» در مشهد برپا می‌شود

به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، کارگاه سه‌روزه فیلم‌سازی جشنواره فیلم مستند «پیاده تا بهشت» با نام‌نویسی از علاقه‌مندان در مشهد برپا می‌شود.

1397/8/9 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، این کارگاه‌ فیلم‌سازی سه‌ روزه به همت دبیرخانه جشنواره فیلم مستند «پیاده تا بهشت» در راستای برخورداری فیلم‌سازان از امکان ارتباط بهتر و بیشتر با موضوع این جشنواره(زائرین پیاده رضوی) ویژه علاقه‌مندان سینمای مستند با حضور سه استاد مطرح کشور از 13 تا 15 آبان 1397 در مشهد برگزار می‌شود.
تمامی فیلم‌سازان مستند مشهدی و غیرمشهدی می‌توانند در این کارگاه‌ به صورت رایگان نام‌نویسی کنند. پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، 15 فیلم‌ساز از طریق بررسی رزومه‌ها میهمان جشنواره خواهند بود و در این کارگاه شرکت می‌کنند.
از بین شرکت‌کنندگان کارگاه آموزشی، فقط فیلم‌سازان غیرمشهدی به مدت چهار شب و پنج روز مهمان جشنواره پیاده تا بهشت هستند و تمامی هزینه‌های اقامت آنان و کمک هزینه غذا بر عهده‏ جشنواره است. انتخاب فیلم‌سازان متقاضی، با توجه به کارنامه‌ و رزومه ارسالی آنان و بررسی‌های انجام گرفته توسط هیئت انتخاب اردو صورت می‌گیرد.
فیلم‌سازان علاقه‌مند می‌توانند تا یازدهم آبان سال جاری از طریق پیام‌رسان بله به شماره همراه 09120246266 و یا مراجعه به آدرس اینترنتی www.aqart.ir، در این اردو نام‌نویسی کنند.
لازم به ذکر است، به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، اولین جشنواره فیلم مستند «پیاده تا بهشت» در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی در مشهد برگزار می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.