.

250 هزار بطری آب آشامیدنی بین زائران پیاده حرم امام رضا(ع) توزیع می‌شود

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی گفت: به مناسبت شهادت حضرت رضا(ع) تعداد 250 هزار بطری آب آشامیدنی رضوی بین زائران پیاده حرم مطهر امام رضا(ع) توزیع می‌شود.

1397/8/10 پنجشنبه

حمیدرضا اصیلی مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی تعامل انجام شده با اداره کل اوقاف استان خراسان رضوی، سالانه حدود 250 هزار عدد بطری آب نیم لیتری برای توزیع بین زائران پیاده حرم مطهر در ایام شهادت آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) تولید و تحویل این مجموعه می‌شود.
وی ادامه داد: این عمل خیرخواهانه بر اساس وقف‌نامه مستشار الملک که تامین آب زائران در ایام شهادت حضرت رضا(ع) را تقبل کرده است، اجرا می‌شود.
اصیلی اضافه کرد: این برای دومین بار است که شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی در ایام شهادت امام رضا(ع) تامین آب آشامیدنی زائران را با هماهنگي اداره اوقاف خراسان حسب وقف‌نامه مذكور بر عهده دارد.
وی با اشاره به تامین بطری آب آشامیدنی در شب‌های احیای ماه مبارک رمضان توسط این شرکت گفت: علاوه بر این یک میلیون و 200 هزار عدد بطری آب معدنی نیم لیتری برای توزیع بین زائران امام رضا(ع) ارسال شده است.
اصیلی ادامه داد: در سایر روزهای این ماه مبارک نیز روزانه 30 هزار بطری آب معدنی نیم لیتری تولید شده است.
وی تامین آب معدنی روزانه میهمان‌سرا و سایر موسسات آستان قدس رضوی را یکی دیگر از اقدامات این شرکت در طی سال عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی درباره گستره توزیع و فروش بطری‌های آب گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از 457 هزار بطری آب آشامیدنی یک و نیم لیتری برای میهمان‌سرا، بالغ بر 29 هزار بطری برای قسمت‌های مختلف آستان قدس مانند بیمارستان رضوی، فروشگاه‌های نان رضوی، موسسات فرهنگی و... حدود یک میلیون و 900 هزار بطری آب آشامیدنی نیم لیتری برای میهمان‌سرا و بیش از 704 هزار بطری نیز برای سایر قسمت‌های مختلف تولید و ارسال شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.