.

همزمان با ایام گرامیداشت دهه پایانی ماه صفر صورت می‌گیرد؛

تولید بیش از 20 مستند و گزارش خبری توسط معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی

همزمان با ایام دهه پایانی ماه صفر، بیش از 20 مستند، گزارش خبری و کلیپ توسط معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی تولید و از طریق رسانه‌های مختلف پخش می‌شود.

1397/8/10 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، به همت مدیریت خبر و رسانه معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در دهه پایانی ماه صفر بیش از 20 مستند، گزارش خبری و کلیپ تولید و جهت پخش در اختیار شبکه‌های رسانه ملی و فضای مجازی قرار می‌گیرد.
پوشش برنامه «جهاد خدمت» با موضوع زائران پیاده، ویژه برنامه‌های زائران خارجی زبان، پزشکان اعزامی به بشاگرد، خادمیاران و خدمات درمانی آستان قدس رضوی از جمله تولیدات رسانه‌ای این معاونت در دهه پایانی ماه صفر است.
این اداره همچنین مستندی درباره تعمیرکار ساعت‌های حرم رضوی با عنوان «ثانیه‌های حرم» تولید کرده است که جهت پخش در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.
تولید گزارش خبری از پاتوق‌های سرود در سطح شهر، مستند معرفی ایستگاه‌های خدمت‌رسان به زائران پیاده دهه آخر در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و گزارش از حال و هوای زائران پیاده امام رضا(ع) از دیگر فعالیت‌های حوزه تولیدات رسانه‌ای ویژه این ایام خواهد بود.
از دیگر فعالیت‌های پیش‌بینی شده این ایام می‌توان به پوشش رسانه‌ای اسکان زائران و پذیرایی توسط مردم شهر مشهد، مراسم خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(ع) و شام غریبان، عزاداری زائران غیرایرانی، ویژه برنامه‌های اجتماع عظیم رضویون، سوگواری زنان فاطمی، تشرف دانشجویان در قالب گروه شباب الشمس، شعرخوانی ایام صفر با همکاری انجمن ادبی رضوی و معرفی خدمات آستان قدس رضوی در حوزه وقف و نذر اشاره کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.