.

به همت مدیریت اداره خبر و رسانه آستان قدس رضوی؛

اولین نشست هماهنگی خبر و رسانه با محوریت دهه آخر صفر برگزار شد

به همت مدیریت خبر و رسانه آستان قدس رضوی اولین نشست هماهنگی خبر و رسانه با محوریت دهه آخر صفر با حضور اهالی رسانه، مسئولان و مدیران خبرگزاری‌های خراسان رضوی در دفتر روزنامه قدس برگزار شد.

1397/8/14 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، در نشسست هماهنگی خبر و رسانه با محوریت دهه آخر صفر به ظرفیت‌های رسانه‌ای استان خراسان رضوی اشاره و تاکید شد. همچنین اهالی رسانه بیان کردند که در مشهدالرضا(ع) ظرفیت رسانه‌ای بالایی وجود دارد به گونه‌ای که الان شاهد تولید و انتشار دو روزنامه سراسری (قدس و خراسان) در این شهر هستیم.
در ادامه نشست مشکلات و محدودیت‌هایی رسانه‌ای در حوزه خبر و تصویر نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تاکید شد که درهای مدیریت خبر و رسانه آستان قدس رضوی برای تسهیل تردد به حرم مطهر رضوی و رفع معضلات همواره به روی اهالی رسانه باز است.
تعامل و هم‌افزایی بیشتر اهالی رسانه با مدیریت خبر و رسانه آستان مقدس رضوی از دیگر موارد اشاره شده در این نشست بود.
در ادامه این مراسم صادق حاتمی مدیر باشگاه خبرنگاران جوان، عباس محمدیان رئیس بسیج خراسان رضوی، مجتبی محمودی سرپرست رسانه‌های جوان و شهروند، سید کمال ضیایی سرپرست روزنامه ایران در خراسان رضوی و فائزه احمدی مسئول روزنامه همشهری پیرامون مشکلات و دغدغه خبرنگاران و تصویرسازان برای پوشش برنامه‌های حرم مطهر رضوی صحبت کردند.
همچنین شهناز رمارم عضو شورای شهر مشهد مقدس، شریفی مدیر تولید شبکه خراسان رضوی، جمال رستم‌زاده مسئول سایت اخبار مشهد، مصطفی یاوری‌نسب و سید وحید موسوی مسئولان خبرگزاری‌های مهر و موج نیز در ادامه این جلسه موضوعاتی پیرامون محدودیت‌ها و مشکلات ورود خبرنگار و عکاسان به حرم مطهر رضوی، پاسخگو نبودن برخی از مدیران آستان قدس رضوی، توسعه فضای رسانه‌های نوین، تشکیل شبکه و کانال رسانه‌ای قوی و فراگیر با کمک اهالی رسانه و.... مطرح کردند.
در پایان این جلسه پیشنهاد شد تا نشست هم‌اندیشی و هماهنگی خبر و رسانه استان خراسان رضوی هر ماه برگزار و از نظرات مختلف اهالی رسانه در پیشبرد اهداف رسانه‌ای و بیان مطالبات مردم استان استفاده شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.