.

به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد؛

700 نفر از خانواده پاکبانان یزدی به مشهدالرضا(ع) مشرف می‌شوند

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد گفت: 700 نفر از خانواده پاکبانان استان یزد به همت این دفتر نمایندگی به مشهدالرضا(ع) مشرف می‌شوند.

1397/8/16 چهارشنبه

محمدحسین رحیمی‌نسب مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، از تشرف خانواده پاکبانان یزدی به مشهد مقدس خبر داد و گفت: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده 700 نفر از خانواده پاکبانان استان یزد در قالب 15 کاروان زیارتی تا پایان سال به مشهدالرضا(ع) مشرف می‌شوند.
وی با بیان اینکه اولین گروه این کاروان در دهه پایانی ماه صفر و ایام شهادت حضرت رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام شدند، عنوان کرد: این زائران از خانواده‌های محروم و نیازمند بوده که یا تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشدند یا از آخرین سفر آن¬ها بیش از 7 سال می‌گذرد.
رحیمی‌نسب در ادامه به سایر برنامه‌های این دفتر نمایندگی در دهه پایانی ماه صفر اشاره و تصریح کرد: در این ایام ویژه برنامه شهادت و عزاداری «همنوا با اباصلت» با حضور خادمیاران رضوی در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد تصریح کرد: بازدید مدیران و مسئولان استانی از بخش مروست شهرستان خاتم و دهستان‌های‌‌ توتک، کرخنگان، چنارناز و برزگر و همچنین اعزام گروه‌های جهادی عمرانی و سلامت به این مناطق از دیگر برنامه‌های دفتر نمایندگی در دهه پایانی ماه صفر است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.