.

همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع)؛

اجتماع 5000 نفری «زنان فاطمی، سوگواران رضوی» برگزار می‌شود

سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع) حرم مطهر رضوی میزبان اجتماع 5 هزار نفری «زنان فاطمی، سوگواران رضوی» است.

1397/8/16 چهارشنبه

فاطمه دژبرد سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: در دومین اجتماع عظیم «زنان فاطمی، سوگواران رضوی» که مبتنی بر الگوی رفتاری حضرت زهرا(س) در دفاع از امامت، ولایت و رهبری است، بانوان مؤمن انقلابی مشهد مقدس در روز پنجشنبه 17 آبان ماه، همزمان با سالروز شهادت حضرت رضا(ع) در رواق حضرت زهرا(ع) حرم مطهر گردهم می‌آیند.
وی تجدید عهد و پیمان بانوان زائر و مجاور با حضرت رضا(ع)، در راستای دفاع از حریم ولایت و امامت و ترویج معارف رضوی را از جمله اهداف برگزاری این اجتماع عظیم ذکر کرد و افزود: در این اجتماع جمع کثیری از بانوان خدمتگزار آستان مقدس رضوی، همسران و مادران شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم، مسئولان و مخاطبان هیئات و جلسات مذهبی و تشکل‌های فرهنگی حضور دارند.
سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: این برنامه با همکاری مرکز امور بانوان و خانواده، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و با شعار «همراه با امام در برابر دشمنان» از ساعت 9 صبح در حرم مطهر رضوی آغاز می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.