.

مدیر آگاهی حرم مطهر رضوی:

بیش از 1000 خادم آگاهی حرم مطهر امنیت زائران دهه آخر صفر را تأمین می‌کنند

مدیر آگاهی حرم مطهر رضوی گفت: بیش از یک هزار خادم آگاهی حرم مطهر به‌ صورت شبانه‌روزی برای امنیت زائران در دهه آخر صفر تلاش می‌کنند.

1397/8/17 پنجشنبه

سردار فهیمی راد در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: مدیریت آگاهی حرم مطهر رضوی برای حفظ امنیت به ‌صورت ویژه و متمایز در ایامی که جمعیت میلیونی عاشقان اهل‌بیت(ع) برای عزاداری به حرم رضوی مشرف می‌شوند، با دقت، ظرافت و هوشمندانه نیروهای «گشت» و «واکنش سریع» را سازمان‌دهی کرده است.
وی افزود: این نیروها در تمامی نقاط شامل اطراف روضه منوره، رواق‌ها و صحن‌های مقدس حضور دارند و مواردی مانند مراقبت از فرزندان، موبایل، اشیاء قیمتی، وجه نقد و ... را به زائران متذکر می‌شوند.
وی با اشاره به اهمیت حفظ نظم زائران در حرم مطهر رضوی افزود: زائران و هیئات مذهبی با رعایت قوانین و مقررات حرم مطهر می‌توانند برای نظم و آراستگی عزاداری به خدام رضوی کمک کنند.
فهیمی راد عنوان کرد: بیش از یک هزار خادم آگاهی حرم مطهر رضوی از خادمیاران تا کارکنان رسمی برای امنیت زائران در دهه آخر صفر تلاش می‌کنند.
وی ضمن ارائه توصیه‌هایی جهت حفظ امنیت زائران عنوان کرد: ضروری است زائران در مبادی ورودی حرم مطهر به توصیه‌های خادمان توجه و از همراه داشتن وسایل ممنوعه خودداری کنند. زائران در صحن‌های حرم مطهر با توجه به حجم بالای جمعیت برای حرکت صبر پیشه کنند و مراقب کودکان و افراد سالمند باشند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.