.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

دارالشفای امام رضا(ع) نیاز‌های پزشکی اماکن متبرکه رضوی را به خوبی پوشش می‌دهد

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دارالشفای حرم مطهر رضوی نیاز به فوریت‌های پزشکی اماکن متبرکه رضوی را به خوبی پوشش می‌دهد.

1397/8/17 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان‌نیوز، رضا وفایی‌نژاد در حاشیه بازدید از خدمات درمانی آستان قدس رضوی به زائران در ایام پایانی ماه صفر، در گفت‌وگو با خبرنگار ما خاطرنشان کرد: به لطف خداوند و با عنایت حضرت رضا(ع) خدمات فوریت‌های پزشکی در اماکن متبرکه رضوی با حضور متخصصان طب اورژانس و پرستاران وظیفه‌شناس و مسئولیت‌پذیر دارالشفاء امام رضا(ع) به‌طور کامل و به‌ خوبی ارائه می‌شود.
وی افزود: اورژانس حرم مطهر به صورت چشمگیری گسترش یافته و با استقرار پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی توسط مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی، خدمات درمانی در سطح بسیار قابل قبولی در حال ارائه است.
وفایی‌نژاد اظهار کرد: در دارالشفای امام رضا(ع)، اورژانس 115 خراسان رضوی نیز در ایام دهه آخر سفر تلاش کرده تا در طول جاده‌ها و در نقاط حساس و استراتژیک شهری شهرستان‌های خراسان رضوی به‌ویژه مشهد مقدس، خدمات فوریت‌های پزشکی را توسط 218 پایگاه شهری و جاده‌ای، 44 آمبولانس، 4بالگرد، 5 دستگاه اتوبوس آمبولانس و نیز 3 دستگاه موتورلانس خدمات درمانی را ارائه می‌دهد.
وی بیان کرد: هم‌چنین با همکاری شورای مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آستان قدس رضوی و نیز دارالشفاء امام رضا(ع) طی این ایام تلاش کردیم تا در 28 نقطه و 4 محور منتهی به حرم مطهر، 24 آمبولانس، 3 دستگاه موتورلانس و 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس را برای رفاه حال زائران پیاده، مستقر کنیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.