.

در دهه پایانی ماه صفر محقق شد،

برپایی موکب 24 ساعته استقبال از زائران امام رضا(ع) توسط شرکت نان قدس رضوی

مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی از برپایی ایستگاه 24 ساعته استقبال از زائران رضوی توسط این شرکت در دهه پایانی ماه صفر امسال خبر داد.

1397/8/18 جمعه

محمد صادق مروارید؛ مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت برای سومین سال پیاپی بر اساس تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی و به منظور تکریم و خدمت‌رسانی به زائران پیاده حضرت رضا(ع) در دهه آخر صفر، ایستگاهی به جهت استقبال از زائرین پیاده امام هشتم برپا کرد.
وی ادامه داد: این ایستگاه در جاده قدیم نیشابور منتهی به مشهد مقدس ایجاد شد.
مروارید با بیان این که ایستگاه صلواتی شرکت نان قدس رضوی از چهاردهم تا هفدهم آبان ماه جاری دایر بوده است، افزود: این ایستگاه به صورت 24 ساعته به زائران پیاده حضرت رضا(ع) خدمت ارایه کرده است.
وی با اشاره به توزیع روزانه 2 هزار غذای گرم در بین زائران گفت: علاوه بر این، روزانه 3 هزار نفر از زائران پیاده آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) با وعده صبحانه شامل پنیر، گردو، تخم مرغ، لوبیا و... پذیرایی شدند.
مروارید ادامه داد: ضمن این که محصولات شرکت نان قدس رضوی، چای، خرما و... به عنوان میان وعده بین زائران توزیع شد.
وی اضافه کرد: در طی این مدت، روزانه 8 هزار انواع محصولات نان رضوی شامل دونات، کیک و کلوچه و... به صورت رایگان در اختیار زائران قرار داده شد.
مروارید از فعالیت 15 نفر از کارکنان شرکت در این ایستگاه برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده حرم مطهر رضوی خبر داد و افزود: علاوه بر این، کارکنان شرکت در سال جاری، کمک‌های نقدی خود را برای برپایی هرچه با شکوه‌تر ایستگاه صلواتی ویژه دهه آخر صفر به شرکت اهدا کردند.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به ایجاد محلی برای استراحت موقت زائران پیاده حضرت رضا(ع) گفت: در مجاورت این ایستگاه فضایی تعبیه شده بود تا زائران گرانقدر بتوانند از آن برای استراحت و صرف وعده غذایی خود استفاده کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.